מה לעשות?

שרית82

New member
מה לעשות?

ידיד שלי טוב נגע בי (לא חדר לאיבר המין שלי) זה היה שבה היינו לבד. זה יצא מכלל שליטה. לא רציתי להגיע למצב הזה אבל היה לי קשה לעצור. במשך כל זמן הדבר הזה אמרתי כל הזמן "די" אבל הוא לא הפסיק. זה בכלל לא מפריע לי, אבל חבר שלי לשעבר שסיפרתי לו את זה אמר שאני חייבת להתלונן. אני ממשיכה לראות אותו כל הזמן אבל זה לא מפריע לי ולכן אני לא מסוגלת להתלונן עליו, אין לי שום מטרה לפגוע בו. מה לעשות????

הי שרית

את ורק את יכולה להחליט אם את רוצה להתלונן. אם לך זה לא מפריע, זה מה שחשוב. החבר לשעבר שלך לא יכול להחליט בשבילך וזה גם אם הדברים היו מאוד מפריעים לך. הגשת תלונה זה עניין קשה ודורש נכונות וכוחות רבים ממך. לא עושים אותו בגלל שמישהו אחר רוצה. ובכל אופן, האם הדברים בכל זאת מפריעים או שכתבת רק בגלל שאותו ידיד לוחץ?

שרית82

New member
תודה

זה לא מפריע לי בכלל. העניין הוא שהחבר שלי לוחץ עלי בגלל שיש לידיד הזה "רקורד" בפגיעות שכאלה ב-2 בנות נוספות שאנחנו יודעים עליהם וגם בחבר לשעבר שלי עצמו הוא פגע מינית ולכן הוא טוען שחייבים לעשות לזה סוף. כולנו מסתובבים באותה חברה, כלומר אנחנו יוצאים ביחד ומבלים ביחד ולכן הוא אומר שאנחנו לא יכולים לצאת עם אחד כזה איתנו. עכשיו זה שפגע בי יוצא עם מישהי (מיד אחרי שהוא פגע בי) וזה מוזר לי כי חשבתי שהוא מרגיש כלפי משהו וקיוויתי שהוא לא סתם עשה את זה רק בגלל שהוא היה "מחורמן".

אולי לא הבנתי נכון

אבל כתבת שהחבר שלך לשעבר פגע מינית? או נפגע מינית? בכל מקרה שרית, רק את יכולה להחליט אם להתלונן עליו. לגבי החבורה שלכם, לא חייבים גזר דין של בית משפט כדי להעמיד אותו במקום, לא? אולי תחשבו על דרכים אחרות כדי להבהיר לו ולבנות החבורה שמעשיו ידועים ואתם לא מסכימים שהדברים יימשכו. את כותבת שקיווית שאכפת לו ממך - ובכן אדם שבאמת אכפת לו ממך, לא עושה דברים בכוח, כשאת לא מעוניינת, כי אז הוא כלל לא רואה אותך או את רצונותיך, מבטל אותך. תקיפה מינית אינה ביטוי של אהבה.

שרית82

New member
אי הבנה

חס וחלילה! החבר לשעבר שלי לא פגע בי אלא נפגע גם מינית מאותו ידיד לפני 3 שנים בערך. אתה חושב שאין אם זה שום בעיה שאני ממשיכה להפגש איתו במסגרת קבוצתית במידה ולא אהיה איתו לבד? אני לא מסוגלת לבוא ולדבר איתו על מה שהיה...

אני לא יכולה להגיד לך

ויהיה עליך להקשיב לעצמך ולהבין אם טוב לך או לא להיות עם אותו בחור בקשר. נראה לי שאם הוא פגע כבר בשני אנשים בתוך החבורה שלכם, אולי הגיע הזמן לשתף את האחרים בסכנה?

שרית82

New member
אוף...

אבל לי זה לא מפריע. השאלה היא אם יש סיבה מיוחדת שעלי לדווח עליו או משהו כזה?! בעיקרון סיפרתי על זה לחלק מהחבר'ה שלנו אז ככה שהרוה באמת יודעים על זה. זה יכול לגרום להפרעה כלשהי שהוא ממשיך לצאת איתנו ושאני ממשיכה לראותו??

שרית82

New member
הבהרה

כיום הוא כבר לא נוגע בי והיחסים שלנו מסתכמים בדיבורים ענייניים ביותר ולא מעבר לכך.

ט ל י ה 1

New member
לפי דעתי

את צריכה לעשות מה שאת מרגישה ולא מה שמכתיבים לך להרגיש. אבל, אם הוא ממשיך לפגוע באנשים, לאו דווקא בך, אז צריך לדווח עליו, לפי דעתי בכל אופן.

למעלה