מה עושים כאן?

9צב

New member
מה עושים כאן?

לא הבנתי מה עושים כאן ולמה נועד הפורוםפ
אני בן 25 בלי ניסיון מיני ובלי ניסיון רומנטי, חברה אחת הייתה בגיל 19 והיינו חודשיים יחד.
אני לא יודע להתמודד עם המצבים האלה וגם ככה בחורות לרוב לא ממש רוצות אותי כי בואו נגיד שאני לא בדיוק הכי חתיך בעולם בלשון המעטה ואני תמיד זה שמצחיק ועושה פרצופים מטומטמים והשמן שצוחק עליו ועל שמנים כדי להצחיק ולהיות חלק מהקבוצה אבל אף פעם לא זה שמסתכלים אליו באופן ישיר בעיניים או שמתיישבים לידו באוטובוס (כי מי רוצה לשבת ליד מכוער חחחח)
אז אני לא ממש יוצא מהבית, חברים אין לי חוץ ממי שהיה איתי בצבא וגם הם לא מכירים את עצמי "האמיתי" (זה שחסר חברים ושלא יוצא ושמדוכא) בלימודים הולך לי חרא, ניסיון מיני אין לי ואני בתול והשם שלי כאן בדוי לחלוטין כי אני מתבייש להשתמש בשם התפוז האמיתי שלי. תמיד הייתי זה שלא מקובל, החנון, השמן זה עם המשקפיים שחוטף כאפות בהפסקות ותמיד צוחקים עליו ותמיד עליו יורקים ותמיד עליו צוחקים ותמיד הוא השעיר לעזעזל וזה שחוזר עם דמעות הביתה כי היום עוד פעם הרביצו לו וגנבו לו וזרקו לו את התיק.
אני כבר לא מתפלא כיום שאף בחורה לא רוצה אותי ודי השלמתי עם הדכאונות והבדידות... לא בקטע של פולניה זקנה אלא בקטע אמיתי של וואלה כן, ככה כול החיים שלי... השלמתי עם זה שאני מתחת לממוצע ותמיד אהיה מתחת לממוצע. יש את אלה שהולך להם בעולם יש את אלה שלא.
סורי על ההתבכיינות בקיצור
ועדיין לא הבנתי למה הפורום נועד בעיקרון.
סליחה על החפירה
אחזור להיות צופה מהצד, אני יותר יעיל כשאני שותק חחחחח

מה עושים כאן?

זה פורום שנועד לאנשים כמוני
כדי לשתף ולתמוך אחד בשני

יש הרבה דרכים להיפטר מהשמנה, תמצא את הדרך שלך

אני חושבת, שאתה צריך ללמוד לאהוב את עצמך

כי רק אחרי שאדם מקבל את עצמו ואוהב את עצמו
הוא יכול להיות פתוח לקבל אהבה מאנשים אחרים.

ברוך הבא לפורום

ולא אתה לא יעיל כשאתה שותק!
ההפך, תדבר כמה שאתה רוצה!!!
בשבילך ובשביל אנשים כמונו נוצר הפורום הזה

not lonely

New member
התכוונת תכתוב

כמה שיותר
שלא יחשבו בסוף שהוא מדבר לעצמו

וברוך הבא

Light18m

New member
אפשר לקרוא ב"אודות הפורום והנהלתו"

או בתקנון של הפורום, שנמצא במאמרים.

שם תוכל לקרוא עוד דברים שימושיים, נצלו את כלי הפורום!

בעיקרון תפקיד הפורום הוא לעודד חסרי ניסיון, בחרתי לנהל אותו כי אני מזדהה עם העניין, ובנוסף חושב שאני יכול לעזור.

למעלה