מה עושים?

lost in dreams

New member
מה עושים?

אני בת 19,בגיל 13 סבלתי מהתעלפויות,אושפזתי עברתי ברור של: אקו-לב, הולטר,eeg,אך הברור היה תקין,ללא ממצאים,ובשלוש השנים שלאחר-מכן לא התעלפתי כלל.בגיל 16 התעלפתי כמה פעמים,לא התייחסתי לזה,ומידי פעם הייתי מתעלפת בזמן מחזור. התגייסתי השנה,במהלך הטירונות שוב הופיעו ההתעלפויות,ואני סובלת מזה כבר חצי שנה,ולאחר חודשיים של אשפוז וברורים עשיתי בדיקת tilt-test, שיצאה חיובית.אני מתקשה לעמוד יותר מ-15 דקות, סובלת מסחרחורות(גם בזמן עמידה),דופק מואץ,בחילות, רעד בברכיים,כל זה רק בזמן עמידה, כמו כן קשה לי ללכת ברגח גם מרחקים קצרים.שוחררתי מהצבא על פרופיל 24, פניתי לרופא בקופת חולים שטעןשהבדיקה הזו היא בדיקה טיפולית ולא בדיקה מאבחנת, ולכן צריך לעשות בדיקות אחרות כדי לברר את הגורם להתעלפויות. התרגילים שנתנו לי לאחר הבדיקה(להשען על הקיר לפרק זמן של 10 דקות, 15 דקות וכו´...) אינם עוזרים,והרופא טוען שטיפול תרופתי לא כדאי,ולא נותנים אתזה לכל אחד,ומציע לי לעשות c.t מוח. אני רוצה לציין שכל התופעות שציינתי כולל ההתעלפןיות מתרחשות רק בזמן עמידה ממושכת או מאמץ כלשהו בעמידה. ואני רוצה לשאול אותך ד"ר: האם באמת צריך למצוא סיבות אחרות להתעלפויות?(בין הבדיקות שעברתי בצבא שלחו אותי גם לפסיכיאטר גם מפני שחשבו שאולי מדובר בבעיה נפשית, וגם מפני שטענו שאני עושה הצגות,אך הוא קבע שהבעיה אינה בעיית קב"ן,ושיש לפש סיבות גופניות,ואז הסכימו לעשות לי tilt-test) הבעיה לא בלחץ דם שצונח בזמן עמידה ממושכת?ואם לא מה הבעיה? ומה אני יכולה לעשות כדי שזה יפסק כבר? כי אני לא יכולה לתפקד. אודה לך אם תוכל לעזור לי .

ke12m

New member
דר קיציס

חשוב מאוד לראות את בדיקת ה - tilt table. הייתי פונה למומחה להפרעות קצב - באיכילוב יש מרפאה מצויינת להפרעות קצב 6974624. אפשר יהי להציע לך תרופות, אבל לא הייתי רוצה להרחיב על האופציות הטיפוליות ללא מדוייק על הממצאים תודה

למעלה