מה עושים??

אני...

New member
מה עושים??

הי, אין לי מושג מאיפה להתחיל... לפני המון שנים, כשהייתי ילדה קטנה, סבא שלי נהג, בכל פעם שישנתי אצלו (סבתא שלי נפטרה הרבה לפני שנולדתי) לנשק אותי על השפתיים. סירבתי לישון אצלו, מן הסתם, ולאחר מספר שנים, כשהוא גסס מסרטן וגר אצלנו בבית, הוא אמר לי יום אחד ``עכשיו מותר לי לעשות כל מה שאני רוצה``. למזלי (כן, למזלי, עד כמה שזה נורא, ואני הבנאדם האחרון שאומר דברים כאלו) הוא נפטר לפני שהוא הספיק לעשות משהו. אני לא יכולה לשכוח את הסיטואציה הזו!!! אני בת 26. מעולם לא היה לי חבר (כן, מעולם לא היה לי חבר למרות גילי...) למרות שבשנים האחרונות ידעתי ``מה זאת אהבה`` והיו מספר בחורים שהתאהבתי בהם. לפני שנה וחצי בערך נכנס לחיים שלי בחור מדהים שהגיע לעבוד באותו מקום עבודה בו אני עובדת. היינו בהתחלה בקשר ידידות שכזה, שום דבר מיוחד, אבל לפני חצי שנה הפכנו לחברים הכי טובים, כשברור שזה הרבה הרבה מעבר. שנינו ביישנים, ולקח לנו המון זמן עד שזה באמת הפך להיות ברור שזה הכיוון. בשבוע שעבר, בראש השנה, ``החלפנו מתנות`` והייתי בהלם מהמתנה שלו, הוא קנה לי בושם שאני כ``כ אוהבת. כולכם בטח יודעים כמה עולה בושם בימינו... אחרי מספר שניות הוא פשוט אמר לי ``בואי הנה`` ואז אין לי מושג מה בדיוק קרה, אבל מצאתי אותנו מחובקים. הייתי כ``כ בהלם ולקח לי כמה דקות אח``כ לחזור לעצמי. פשוט הלכתי הצידה כביכול לשים את הבושם במקום, אבל הייתי חייבת לעצור איכשהו את הדמעות שחנקו לי את הגרון. כל אותו ערב הוא ניסה כל הזמן להתקרב, נגע ושלח רמזים, ואני, המפגרת, לא עשיתי כלום!! הייתי בהלם.... הבנאדם הזה הוא הכל בשבילי. אני אוהבת אותו כמו שלא אהבתי אף פעם. מעולם לא הרגשתי כזו עצמה של אהבה למישהו, אף פעם לא רציתי להיות עם מישהו כמו שאני רוצה להיות איתו, מאז אותו יום אני לא מפסיקה לשחזר כל שניה ו... מכירים את ההרגשה שמרוב שאתם אוהבים החזה כואב וקשה לנשום?? ככה אני מרגישה 90% מהיום. כן, כן, אני פשוט מאוהבת בו בטרוף. אבל אני לא מסוגלת לעשות כלום... קשה לי לגעת בו, קשה לי לנסות לעשות צעד אחד קדימה. המעצורים האלו לא עוזבים אותי!! אני אמנם אומרת לו כמה פעמים ביום שאני אוהבת אותו, ואני משערת שהוא יודע את זה, אבל בכל זאת, זה לא זה... נראה לי שהוא נפגע באותו היום, הוא כאילו התרחק קצת למרות שמאתמול בלילה יש שיפור קל. אני מפחדת לאבד אותו, אבל מן הסתם לא אשתף אותו כרגע ב``הסטוריה`` שלי ולמה כ``כ קשה לי, לפחות עד שיהיה ברור מה קורה בינינו. לא יודעת מה לעשות.... אני אמות אם אאבד אותו. אין אף אחד בעולם הזה שדואג לי, שאכפת לו ממה שאני אוהבת, מרגישה, רוצה, כמוהו, וזה הרי חלק טבעי וחשוב - כל הקטע הפיסי בקשר בין בני זוג. אני פשוט חייבת ללמוד לגעת בו! חשבתי בהתחלה לעשות הכל בקטן, פה נגיעה, שם נגיעה, אבל עדיין לא היתה לי ההזדמנות מאחר ולא נפגשנו כבר כמה ימים (אגב, בסופשבוע הוא יצא ולא נפגשנו, יש לי הרגשה שיש לו מישהי אחרת וזה הורס אותי!!). לא יודעת מה לעשות.....

jini

New member
מכיר מקרוב

קודם כל שלום!!! אני מכיר את הנושא הזה די מקרוב ולדעתי הדבר הראשון שאת חייבת לעשות הוא: להזמין אותו ליציאה רומנטית ושקטה (כדי להחזיר לו את הבטחון שלו כלפייך ואת הרגשות שלו כלפייך), אח`כ לשבת איתו ולהסביר לו את הכל בלי להסתיר כלום כי הרי אם לא תעשי זאת הוא יחשוב דברים שונים ומשונים על ``מה היא מרגישה באמת כלפי``,וזה ממש לא יתרום לשיפור היחסים בינכם. חוץ מזה אם לא תספרי ובכל זאת המערכת תמשיך בינכם מה שאני סקפטי לגביו, את תצטרכי לספר לו מתישהוא, והמתישהוא הזה הוא כשאתם עוד ביחד ולא אחרי שתיפרדו (מן הסתם). כך שבסיכומו של עניין תעשי זאת לפני שיהיה מאוחר מדי!!! שיהיה לך המון בהצלחה ביי jini out.

sexy22

New member
היי חמודה...

מה המצב?? אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב עכשיו וגם לי יש סיפור קצת דומה לשלך רק מנקודת ראות אחרת. אני כעת יוצא עם בחורה נפלאה שאני ממש אוהב שגם היא, כמוך, עברה התעללות מינית מגיל 10 עד גיל 13. בתחילת הקשר שלנו הלכנו לכל מיני מקומות ולא היה מגע בינינו (היא דאגה לשמור על מרחק). כעבור מספר פגישות כשחשבתי שהכל נובע מביישנות ניסיתי לחבק אותה והיא התחילה לרעוד, הרעידות והפחד בעיניים היו דבר שלא יכולתי שלא להבחין בו. שאלתי אותה למה היא רועדת בכל פעם שאני מחבק אותה והיא לא רצתה לשוחח על זה. בשלב מסויים החלטתי שאני נפגש איתה בפעם האחרונה ואם היא תסרב לשתף אותי בסוד שלה (שהיתה לי הרגשה מה הוא) אני לא אפגש איתה יותר. כששאלתי אותה למה היא רועדת היא סרבה לומר לי למה ואז אמרתי לה שאני מסיע אותה הביתה ושאני עייף מכל זה ואז היא הסכימה לספר לי את הסיפור (כשאני מוביל אותה בשאלות). כמובן שיעצתי לה לפנות למשטרה ולער``ן והיא סרבה בתוקף. אבל מאז הכל השתנה!!! אמנם עדיין לא שכבנו ואני משתדל לא לעשות משהו שיגרום לה להיזכר בעבר, אבל כבר עברנו כברת דרך ארוכה והיא ממש אוהבת אותי ולא חוששת ממני. מה שאני מייעץ לך בכל הסיפור הזה הוא שאת חייבת קודם לפנות לעזרה, וגם לשתף אותו בעבר שלך. מה שקרה לך זה לא באשמתך!!! תלכי אליו ותאמרי לו שיש לך משהו שאת רוצה לספר לו ושתפי אותו בכל מה שעבר עלייך. אם הוא באמת בחור טוב (כמו שאת מספרת) הוא יתמוך בך לאורך כל הדרך ואני מבטיח לך שעם הזמן את תלמדי לבטוח בו. אני מקווה שאת תיקחי את מה שכתבתי ברצינות. קודם שתפי אותו!!! בהצלחה אני

מורני !

New member
כל הכבוד לך

באמת. קראתי את מה שכתבת.. והלוואי ולכל אחת מאיתנו כאן היה בחור כמוך..

למעלה