מה שראיתי עכשיו בטלויזיה שלכם בתל הביב

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שמע. כחברה וכציבור מגיעה לך סטירה בפנים ולך תשב בצד ותכתוב לי למחר 300 פעם בי בי לא הביא את הקורונה.
הקורונה זאת בעיה עולמית.
אצלכם השמאלנים השנאה ל בי B גורמת לכם לאבד את החוש הפרופורציונלי שלכם וכל דבר שנופך ל ישראל אתם מפילים על ה B בי.
אתם בשמאל מזכירים לי התנהגות של ילדים מפונקים שלקחו הם את הצעצוע.
בכל העולם מביטים בפליאה על מדינת ישראל שעדיין מובילה בחיסון ובמקום הראשון בדאגה לאזרחיה.
להעביר ביקורת על ה BB זאת ממש מצווה לדעתי.
לומר שהוא חף מטעויות ? שהוא אל הכל יכול? בוודאי שלא. לי עצמי יש על ה בי B ביקורת מפה ועד להודעה חדשה ואם היתה לי זכות לבחור בוודאי שהייתי בוחר בעוצמה יהודית ולא בשום מפלגה אחרת.
אבל אם יש בך שנאה למשהו אין לך יכולת חשיבה נטולת רגש כי שנאה היא רגש ובדרך כלל השנאה מעוורת את ראות המציאות .
אני תמיד אמרתי שאנשים כמוך אנשים טובים אבל טועים בגלל שנאה והתנהגות לא רציונלית זקוקים למחנה לחינוך מחדש.
למה מה? חזרנו להיות תלמידי כיתה ה', עם מורה מציק שמעניש בכתיבה של משפט כלשהו 300 פעם?
ואם אכתוב את המשפט הזה 500 פעמים, נראה לך שזה ישנה משהו בראשי? אז אגלה לך שטעית. ואל חשש. גם הסטירה לא תועיל.
נכון. הקורונה אכן מהווה בעיה עולמית, כאשר אירגון הבריאות הבינלאומי קבע קביעות מעט תמוהות לגבי המחלה הזו.
אבל העובדה היא, שבהתחלה, פינוקיו הישראלי טען שישראל היא מדינת אי, ואפשר למנוע את חדירת מחולל המחלה לתוכה. ועובדה:
ובשלבים הראשונים, סומנו גם אותם אנשים ש"הצליחו לחדור" את ה"אין שריון" של נתב"ג והגיעו חולים.
כל נדבק מוספר וסומן כמי שנדבק מאדם זה או אחר, וניסו לעקוב אחר שרשרות ההדבקה... עד שהדבר הפך לבלתי אפשרי.
אמה מה<? לא רק שנתב"ג לא נחסם, אלא המשיכו להביא ביתר שאת חרדים חולים מארה"ב, כאשר איש לא טרח לעקוב אחר תנועותיהם ברחבי הארץ.
וככה זה נמשך עד היום, כאשר החולים משלמים שוחד סמלי של 15$כדי לקבל "תעודת מחלים".
אז בסדר.
אודה שלא ניתן לומר שזו אשמתו הישירה של הפינוקיו הישראלי BB.
אבל קודם כל, הוא לא עשה ולא עושה דבר כדי לעצור את הסחף הזה, ושנית, מי שמאפשר זאת הם אותם אנשים שהוא איחד למען הקואליציה נטולת היכולת
לשלוט בקורה במדינה ולהפך.
אז תגיד לי אתה, האם זה כן או לא באשמתו, גם אם תגיד שזו "רק" אשמה עקיפה?

אין צל של ספק שבכניסות לישראל נעשו מחדלים.
אין לי ויכוח עם אף אחד בנושא הזה.
על אותו משקל של נתב"ג למה אתה לא מדבר על כניסת 100.000 ערבים מהשטחים יום יום למדינת ישראל?
כשנתניהו דיבר על סגירת המעברים ותיקון החורים והפרצות במעבר בין השטח הנשלט עיי אש"פ לישראל השמאל הישראלי עמד על הרגליים האחוריות ופסלו וגם הודיעו שילכו עם זה לעליון.
אז המעברים בגדה לא נסגרו הרמטית וגם בן גוריון כמובן לא נסגר הרמטית.
הפרטאץ' חוגג כמו שבכל מלחמה הפרטאץ' חוגג.
להפיל הכל על נתניהו לא מקובל עלי .
ואני לא תומך כלל בליכוד כבר הרבה שנים. אני חושב שלא היה ראש ממשלה שמגדיר את עצמו ואת המפלגה שלו כימני/ת שהמשיך את חרבון אוסלו עד עצם היום הזה עצר את הבנייה ואיכלוס הגדה במיליון וחצי יהודים והגן על העליון ולא איפשר לימין האמיתי לנשל את פסגת ההתגברות בעניין העליון.
השנאה שלכם לנתניהו לא נובעת מסיבה אידאולוגית או ממלכתית אזרחית.
השנאה שלכם לנתניהו היא בגלל שתי סיבות.
הראשונה היא שהוא בשלטון כבר הרבה זמן ולקח מכם את השליטה בשלטון.
השניה היא שהוא נחשב למנהיג של ישראל השניה ואתם חושבים שאתם ישראל הראשונה וזה כמובן משתקף פעם אחר פעם בכל בחירות.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא ראית את הערוץ הנכון ולא בשעה הנכונה.

היה תחקיר שכמעט כל מי שהגיע לארץ בהגבלות
האחרונות היה חרדים. והם עשו זאת ברמאות ובעזרת
שטיקים ופרוטקציה.

ראשי המפלגות החרדיות מקושרים לשחיתות הזאת
שבעזרת פרוטקציה מביאים מאומתי קורונה חרדים
שמתפזרים בארץ.

קבצים מצורפים

• 3c019b11-5bae-411b-8c76-fc81f65ff1af.jpg