מחכים לתשובה מאיילה 27 בנושא ההזרקות

rrrrrrrrrr2

New member
מחכים לתשובה מאיילה 27 בנושא ההזרקות

לזהבה שלום !!! רכזתי עבור כולם את השאלות והתשובות לגבי ההזרקות. מחכה לתשובה ופרוט יותר מקיף מאיילה 27 ------------------------------------------------------ לאיילה 27 מבקשים יותר אינפורמציה בנושא ההזרקות בנוסף לכל השאלות והתשובות הקיימות --------------------------------------------------------------------------------------------- עברתי את זהו איילה27 ו 14:34 | 28/05/07 כסובלת ממחלת מנייר עברתי את הטיפול של 6 הזרקות לאוזן בשנה שעברה ומאז אן לי התקפים ואני מקווה שלא יהיו. ניסיתי דיקור סיני ניסיתי טיפול הומופטי ושום דבר לא עזר.עד שהציעו לי לעבור את ההזרקות ומאז באמת אני מרגישה חדשה ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- | 28/05/07 22:39 הזרקות - שאלה לאיילתו n97 האם היו לך תופעות לוואי מהזריקות (איבוד שמיעה או משהו אחר(? כמו כן אשמח לדעת היכן עברת את הטיפול . תודה ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------• לn97ו איילה27 09:52 | 30/05/07 היי לא היו לי תופעות לוואי הרופאים מזהירים מפגיעה בשמיעה אבל למזלי אצלי הכל בסדר את הטיפול עברתי בבית חולים תל השומר על חשבון הקופה מכבי אשמח לעזור ------------------------------------------------------------------------------------------------------- שאלות ותשובות בנושא ההזרקות מופיעות בדף 3 באתר הפורום של הסחרחורות ראה כינוי איילה 27 ------------------------------------------------------------------------------------------------------- בקשה חשובה לאיילה 27 - תשובתך מאד חשובה – 24/8/2007 נשלח גם אמיל אליה בתאריך הנ"ל לאיילה 27 שלום רב !!! מה שלומך כיום,בתקוה שאת עדיין ברמיסיה מלאה בגין ההזרקות שקבלת. כסובל כ - 3 שנים מהסחרחורות,איבוד שיוי משקל,ודופק מאוץ באוזן. אבקש לקבל ממך פרוט יותר מקיף,ממה את הכי סבלת,מי הרופא שהציע לך את ההזרקות שם התרופה של ההזרקה,באיזו צורה היא נעשת,ובאיזו תדירות וזמן הם נעשות לידעתי ומהסבר שקבלתי מהרופא נאמר לי כי ישנה אפשרות לחסל את האוזן ע"י הזרקה שגם לא מבטיחה שהרעשים באוזן לא יחזרו ( לגבי הסחרחורת התשובה שלא, לא בטוח ) לאור זאת תשובתך חשובה לי מאד להמשך הטיפול בכדי להקל על סבלי מחכה בהקדם לתשובתך תודה מראש ושבת שלום אלי

למעלה