מחפשת רפרנט מחוז צפון מחוננים

מאשה15

New member
שלום לכולם
מחפשת דחוף את הפרטים של רפרנט מחוז הצפון של אגף למחוננים. הילד שלי מתגורר בכרמיאל, לא שולט מספיק בשפה העברית, אבל הוא לא עולה חדש. איני יודעת אילו מסמכים אני צריכה להגיש במקרה לא שגרתי כזה והאם הוא צריך להבחן במבחן שלב א' שמתקיים ב-21/12. במוקד של משרד החינוך משרבים לענות על השאלות האלו לפני 4 לינואר... אודה מאוד למי שיוכל לקשר אותי עם האיש המתאים!

נערך לאחרונה ב:
שלום לכולם
מחפשת דחוף את הפרטים של רפרנט מחוז הצפון של אגף למחוננים. הילד שלי מתגורר בכרמיאל, לא שולט מספיק בשפה העברית, אבל הוא לא עולה חדש. איני יודעת אילו מסמכים אני צריכה להגיש במקרה לא שגרתי כזה והאם הוא צריך להבחן במבחן שלב א' שמתקיים ב-21/12. במוקד של משרד החינוך משרבים לענות על השאלות האלו לפני 4 לינואר... אודה מאוד למי שיוכל לקשר אותי עם האיש המתאים!
לצערי לא מצאתי פרטים, הייתי מנסה ליצור קשר עם גלית צמח, מנהלת ענף פניות הורים. טלפון- 02-5603051, פקס- 02-5602974.

יורה נחושתן

Member
מנהל
בנושא הטלפון שאינו פעיל. בשנים האחרונות הטלפונים של הרפרנטים המחוזיים אינם פעילים בגלל עומס הפניות הטלפוניות שהיו להם ולכן, החליטו במערכת שההתקשרות תהיה דרך מייל או דרך טלפון עקיף כשמאירים הודעה והרפרנטית תחזור אל הפנוה בזמנה הפנוי לצורך זה.

למעלה