מחשבות לגבי טרייד על הארדן

Rapgamer

Well-known member
שתי הקבוצות שהכי מקושרות להביא אותו בטרייד הן ברוקלין ופילדלפיה. בצדק. אבל יש מועמדת שלישית שלדעתי יכולה להיות במיקס- מיאמי היט.
יש מספיק סיבות שלא. מיאמי עבדה קשה כדי לפנות מקום בתקרה בקיץ 2021 בו יסיימו חוזה כוכבים כמו יאניס או קוואי. לא בטוח שהם ירצו שחקן בחצי השני של הקריירה שלו שנהג לעשות דברים his own way בפרט בשנים האחרונות. מעבר לכך שהם לא יכולים לסחור בחודשים הקרובים בדראגיץ' שהוא משחקני המפתח בטרייד הזה.

אז תנאי הבסיס לטרייד הם-
1. מיאמי מוותרת על מקום פנוי בתקרה ב-2021. אולי בינתיים יאניס יאריך חוזה במילווקי, אולי קוואי יאותת שהוא מעוניין להישאר ב-LA, אולי הם פשוט יגיעו למסקנה שעדיף ציפור ביד בדמות הארדן מאשר שתיים על העץ.
2. הארדן לא עובר בטרייד עד חודש פברואר, בו דראגיץ' הופך ל-trade eligible.

אז איך זה יראה?
הארדן יכול לעבור תמורת הירו+ דראגיץ'+ מאיירס לאונרד (איזון משכורת), עם הוספה של אחד מתוך דאנקן רובינסון/קנדריק נאן/בחירות דראפט עתידיות.

אם נשווה את ההצעה הזאת להצעה התיאורטית של ברוקלין למשל, היתרון העיקרי הוא ה-centerpiece בדמות הירו. ילד בן 20 שכבר היום הוא קומבו גארד שלם ודינמי, שקולע 16 למשחק בריצת פלייאוף שמסתיימת בגיים 6 של הפיינלס, לפי כל ההערכות יתפתח לכדי אולסטאר רב שנתי. הירו צעיר מלברט ב-6 שנים, בלי היסטוריית פציעות בעייתית וצפוי להתפתח לשחקן טוב ממנו, אולי בהרבה.

דראגיץ' במשבצת דינווידי- גוראן מבוגר בהרבה אבל גם שחקן טוב יותר שעשוי להיות לו ערך טרייד עבור קונטנדריות השנה (קליפרס? מילווקי?). הוא גם חתום על חוזה נוח לשנתיים (השנייה team option).

דאנקן רובינסון/קנדריק נאן, אם נכללים בטרייד הזה, עדיפים על פני כל 3rd piece שיש לברוקלין להציע (ג'ארט אלן/שאמט).
מאיירס לאונרד חוזה נגמר שמאזן משכורות.

==================
אז אם יש כל כך הרבה מכשולים, למה הטרייד הזה קורץ לי?
כי אני חושב שהם יכולים להיות fit נהדר. באטלר ואדבאיו משלימים את הארדן הרבה יותר טוב מאשר דוראנט וקיירי (האחרון ממש על משבצת דומה להארדן). מעבר לפן המקצועי אני חושב שה-heat culture יכולים להפיק מהארדן את המירב, לעומת המזננה בברוקלין שקיירי ודוראנט שנאמר בעדינות שהם לא יציבים במיוחד, יוסיפו עוד צלע בעייתית ללוקר רום בדמות הארדן.
מיאמי תוכל להרכיב את הביג 3 הכי איכותי ושלם בליגה ועדיין ישארו לה מספיק שחקנים מסביב כדי ללכת עד הסוף (אייברי בראדלי, נאן/רובינסון, איגודאלה, אוליניק).

Krit123

Well-known member
ביל סימוניס עשה קטע על מועמדות לקלוט אותו, ויש לא מעט. לדעתו ברוקלין צריכה להוסיף נכס לצד לברט, הזכיר לדוגמה את מייקל פורטר ג'וניור בתמורה לחבילה לא משהו מברוקלין.

ההצעה עם מיאמי יפה, בעיקר בגלל האופציה שדאנקן רובינסון יהיה חלק ממנה. למרות שהיא עדיפה על זו של ברוקלין, עדיין הייתי לוקח את בן סימונס+בחירות. למרות שהירו הוא נכס עדיף על לברט, אני פחות מחזיק ממנו והייתי מרגיש פספוס במקום יוסטון שלא הנחיתו שחקן עדיף כסנטרפיס. אני חושב שהווילד קארד הוא שקבוצה מפסידה תשלב את בחירת הדראפט שלה בעונה הבאה בלי שום הגנות.

Krit123

Well-known member
ביל סימוניס עשה קטע על מועמדות לקלוט אותו, ויש לא מעט. לדעתו ברוקלין צריכה להוסיף נכס לצד לברט, הזכיר לדוגמה את מייקל פורטר ג'וניור בתמורה לחבילה לא משהו מברוקלין.

ההצעה עם מיאמי יפה, בעיקר בגלל האופציה שדאנקן רובינסון יהיה חלק ממנה. למרות שהיא עדיפה על זו של ברוקלין, עדיין הייתי לוקח את בן סימונס+בחירות. למרות שהירו הוא נכס עדיף על לברט, אני פחות מחזיק ממנו והייתי מרגיש פספוס במקום יוסטון שלא הנחיתו שחקן עדיף כסנטרפיס. אני חושב שהווילד קארד הוא שקבוצה מפסידה תשלב את בחירת הדראפט שלה בעונה הבאה בלי שום הגנות.
על הדרך נוסיף שאמנם מיאמי צריכה ללכת על זה, אבל עדיין ריסקי אז פאק עם הארדן. יהיה לא פשוט לסדר אותו ועם כמה שבאטלר השתלב יפה הוא עדיין פתיל קצר שמשחק בסגנון כמעט הפוך בהתקפה, בקלות יכול להיות שם חיכוך שישבש הכול.

אני לא חושב שהארדן שם אותם מעל מילוואקי במצב רגיל, ולכן זה טרייד מיותר בעיניי מהזוית של מיאמי, סתם שחקן שמייצר לחץ בקבוצה שכבר הוכיחה שיכולה ללכת צעד או שניים מאליפות - גם אם בנסיבות מיוחדות - ויכולה לחזור לשם בלעדיו.

יש בעיה עם מיאמי בנושא הבחירות דראפט.
הרי, אסור להעביר בחירות עוקבות, והבחירות שמיאמי כבר התחייבה לתת הן פרוטקטד שנים קדימה, זאת אומרת שאתה לא יודע מה תקבל - אולי בחירה ב-2025 אם התנאים לא יבשילו כמו שאתה רוצה. זה ריבילד יותר מדי ארוך לטעמי, ובעצם זה אומר שאתה חייב לקבל ממיאמי הירו + שחקן צעיר נוסף שיכול לתרום בטווח הקצר יותר. השחקן שהם בחרו בדראפט לא מוכח עדיין, קנדריק נאן הוא בסדר אבל אם אני מקבל את אלן מברוקלין זה עדיף לי, ואני לא רואה מי אחר הם יכולים לתת [לא רואה אותם נותנים את דאנקן רובינסון].

טרייד אחר שחשבתי בהקשר של מיאמי זה בראדלי ביל.
וגם פה נתקעתי, בגלל הבחירות. טיילר הירו סטרייט-אפ לא מספיק לדעתי בשביל לשכנע את וושינגטון לעשות את זה, למרות שלדעתי היא חייבת לעשות את זה אם הירו על השולחן.

Rapgamer

Well-known member
באמת? לדעתי מיאמי אחרי הטרייד הזה בבירור יותר איכותית ממילווקי.
תיארת די במדויק את המצב הנוכחי של ההיט. היו קרובים לאליפות בנסיבות מיוחדות, *יכולים* לחזור לשם אבל unlikely שיחזרו בעתיד הקרוב. קראודר שהיה חתיכה חשובה בפאזל- עזב. בסוכנויות הימורים הם מספר 4 במזרח מבחינת הסיכוי להגיע לפיינלס- מאחורי מילווקי, ברוקלין ובוסטון.

לגבי בחירות הדראפט- ראינו קבוצות מקבלות חבילה של בחירת דראפט ואפשרות ל-pick swap לסירוגין. מצד אחד 2025 זה מאוחר ליוסטון, מצד שני זה עוד הרבה שנים מה שמשפר את הסיכוי שבחירות הדראפט יהיו גבוהות.

88nothing

Active member
בתור יוסטון אני בכלל לא חושב על טרייד תמורת הארדן מבלי לקבל לפחות אולסטאר חזרה וכמה בחירות דראפט.
ואם להיות יותר אמיתים שווה ליוסטון לתת צ'אנס אמיתי לסגל הנוכחי.
אם כבר הייתי הולך על משהו כזה:

Krit123

Well-known member
בתור יוסטון אני בכלל לא חושב על טרייד תמורת הארדן מבלי לקבל לפחות אולסטאר חזרה וכמה בחירות דראפט.
פשששששי החוזה של סאבוניס בובה.. הצעה מעניינת שמאוד תלויה באם אולדיפו נשאר (וביכולת שלו), ואם יוסטון רוצה ריבילד יחסית מהיר.
עכשיו כשאני חושב על זה ההצעה של קבוצה עם בחירת דראפט גבוהה תתבטל אם הארדן יגיע באמצע העונה אלא אם כן מושיבים אותו בחוץ וממשיכים להפסיד מה שלא ריאלי.
בכל זאת סימונס הציע את סאקרמנטו כאפשרות והאמת שבאגלי/הליבורטון/הילד וכל הבחירות גם הצעה מאוד יפה.
צריך לשבת לחשוב איזה עוד קבוצות עם סגל צעיר יכולות לזרוק הצעה שתתאים.

Rapgamer

Well-known member
זו הצעה הוגנת מבחינת טרייד ואליו אבל אני לא חושב שאינדיאנה יכולה למשכן את הקבוצה עבור שחקן שאין כמעט שום סיכוי שיחדש אצלה חוזה.

88nothing

Active member
זו הצעה הוגנת מבחינת טרייד ואליו אבל אני לא חושב שאינדיאנה יכולה למשכן את הקבוצה עבור שחקן שאין כמעט שום סיכוי שיחדש אצלה חוזה.
תחליף את 2025 ב2 בחירות סיבוב 2. אינדי עדין לוקחים וכך גם יוסטון.
לאינדי יהיה אחלה סגל מסביב להארדן עם ברוגדון, וורן, מיילס טרנד, ג'סטין הולידי ומקדרמונד.
זה יהיה צמוד בינם לבין הבאקס.

OrEl74

Well-known member
מנהל
באופן כללי ובלי קשר למה שהצעת, אני חושב שהארדן יצטרך לעבור שינוי גדול מאוד כדי שקבוצה שהוא משחק בה באמת תיקח אליפות.
הארדן סוליסט שמחזיק בכדור דקות ארוכות ארוכות ולא קל לשחק ליד אחד כזה.
מה גם שהדיווחים בתקופה האחרונה על האופי הסכסכני שלו, לא תורמים לאווירה הקבוצתית.
יכול להיות שלשחק ליד שחקנים באמת באמת מהדרג הראשון ולא מזדקנים כמו כריס פול למשל, ישנו אצלו משהו אבל כל עוד הוא מרגיש שהוא מעל אחרים בקבוצה שלו, לא יקרה שום דבר טוב סביבו.

שחקן עם איכויות התקפיות באמת נדירות והוא חייב לעשות סוויץ קטן במחשבה עדי להפוך לאלוף.

וזה בסדר אגב, מייקל וקובי לצורך העניין עברו תהליך דומה

Little Sharky

Active member
מה אתם חושבים על הטרייד הזה
NBA Trade Machine - ESPN

לדעתי גולדן חייבים ללכת אול אין אחרי קליי, אחרת הם סתם מבזבזים שנים יפות של סטף בבינוניות.

ואם יש כוכב על בליגה שאשכרה מ-ת-א-י-ם לשחק עם הארדן, זה סטף, שיכול להשפיע על המשחק רק עם התנועה שלו אוף דה בול.

יש גם את הבחירה של מינסוטה שנה הבאה אם אני לא טועה להוסיף

נערך לאחרונה ב:

Krit123

Well-known member
NBA Trade Machine - ESPN

לדעתי גולדן חייבים ללכת אול אין אחרי קליי, אחרת הם סתם מבזבזים שנים יפות של סטף בבינוניות.

ואם יש כוכב על בליגה שאשכרה מ-ת-א-י-ם לשחק עם הארדן, זה סטף, שיכול להשפיע על המשחק רק עם התנועה שלו אוף דה בול.

בשביל שזה יקרה וויזמן ומינסוטה צריכים להיות כמעט הפכים מבחינת יכולת, אז באמת יש אפשרות שבחירה טופ 8 וסנטר עם תקרה גבוהה לצד עוד מה שיש להם לתת (מאמין שירצו גם את אוברה) יספיק, אולי יהיה אפילו עדיף אם הם רוצים לפתוח דף חדש לגמרי.

Little Sharky

Active member
בשביל שזה יקרה וויזמן ומינסוטה צריכים להיות כמעט הפכים מבחינת יכולת, אז באמת יש אפשרות שבחירה טופ 8 וסנטר עם תקרה גבוהה לצד עוד מה שיש להם לתת (מאמין שירצו גם את אוברה) יספיק, אולי יהיה אפילו עדיף אם הם רוצים לפתוח דף חדש לגמרי.
כן רק לצערי אני לא רואה את זה קורה.
שמעתי מהפודקאסט של כספי כמה הפרנצ'ייז בסאן פרנסיסקו מתנהל אחרת מהליגה, הרבה פוזיטיביטי, אנשים קובעים לעצמם את האימונים, כספי כמעט ולא עשה אימון אחד של 5 על 5, הולכים לארוחות קבוצתיות עם חברים ומשפחה, הם עד עכשיו ניסו לבחור את הפרסונל בפינצטה.

That said, הארדן וסטף נשמע לי אשכרה מפחיד, וזה החיבור היחיד עם סופרסטאר בליגה ביחד עם הארדן שמפחיד אותי, בגלל הגראביטי העצום שיש לסטף אוף דה בול.

Krit123

Well-known member
כן רק לצערי אני לא רואה את זה קורה.
שמעתי מהפודקאסט של כספי כמה הפרנצ'ייז בסאן פרנסיסקו מתנהל אחרת מהליגה, הרבה פוזיטיביטי, אנשים קובעים לעצמם את האימונים, כספי כמעט ולא עשה אימון אחד של 5 על 5, הולכים לארוחות קבוצתיות עם חברים ומשפחה, הם עד עכשיו ניסו לבחור את הפרסונל בפינצטה.

That said, הארדן וסטף נשמע לי אשכרה מפחיד, וזה החיבור היחיד עם סופרסטאר בליגה ביחד עם הארדן שמפחיד אותי, בגלל הגראביטי העצום שיש לסטף אוף דה בול.
גם לי קשה להאמין שיקרה רק צריך לזכור שהם גם לקחו את די-לו, וויגינס וקאזינס כשהזדמן להם. כמו שאתה אומר המוטיבציה יכולה לבוא מהחשש לבזבז את סטף בטח אם יתקשו לעשות פלייאוף השנה. הארדן יכול להיות קטלני גם לצד דוראנט ואמביד כשחושבים על זה, סטף יפגין הכי הרבה נכונות לשלב אותו מבניהם.

Rapgamer

Well-known member
NBA Trade Machine - ESPN

לא חושב שזה מספיק תמורת הארדן.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא הייתי מגזים..

בנוסף שאם זורקים את אוברה למיקס זה כנראה החבילה הכי טובה על הלוח כרגע .
תראה
וויגנס לא קרוב, אני מניח שעל זה יש הסכמה נכון? )אגב, מי הדביל שנתן לו 30 מליון?

עכשיו אתה בא ונותן להם את הבחירה השניה בדראפט שבמצב רגיל זה נפלא אבל אנחנו מדברים על דראפט חלש שכמעט כל השחקנים בו הם הימור ויכולים להתגלות בפלופ אחד גדול.
למעשה אתה אומר להם, בואו תהמרו אתם על וייסמן.

אם אני יוסטון, אני רוצה יותר... הרבה יותר

Little Sharky

Active member
תראה
וויגנס לא קרוב, אני מניח שעל זה יש הסכמה נכון? )אגב, מי הדביל שנתן לו 30 מליון?

עכשיו אתה בא ונותן להם את הבחירה השניה בדראפט שבמצב רגיל זה נפלא אבל אנחנו מדברים על דראפט חלש שכמעט כל השחקנים בו הם הימור ויכולים להתגלות בפלופ אחד גדול.
למעשה אתה אומר להם, בואו תהמרו אתם על וייסמן.

אם אני יוסטון, אני רוצה יותר... הרבה יותר
זה לא שלאברט ודינווידי קרובים כן?

רוב הקבוצות מציעות ליוסטון חבילת ריבילד [נכסים ובחירות דראפט] לא טרייד וואן און וואן סטייל ווסטברוק וול.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ברור
וזאת. בדיוק הסיבה שיוסטון מסרבים.
לעשות טרייד על הארדן זה לא דבר פשוט ואם לא תביא לי כוכב (סימונס למשל) אז אני מצפה שתפציץ אותי בבחירות דראפט.
אחרת אין דיל.

ואגב, יוסטון לא מחפשת ריבילד, אחרת לא היו מביאים את וול.
הם רוצים כוכב שישחק לצד וול וגם מהסיבה הזאת ויייסמן לא מתאים.

למעלה