מי היה אתמול?

אורי נה

New member
מי היה אתמול?

הייתי, והיה כיף.. אורן לפני העליה לבמה היה ממש עצבני, רק באמצע ההופעה הוא נרגע.. באותו יום הוא גם השתכר והקיא בגלל זה ופתח את השפה.. לא נשמע יום כ"כ טוב הוא גם הרס 3 מיקורפונים, הוא ממש התעצבן על הסאונד

vagz

New member
אני הלכתי מוקדם הייתי מת מעייפות

והסאונד בבמה 2 באמת לא היה טוב

Liorking

New member
היו יותר טובות

ההופעה פה הייתה נחמדה, אבל הקהל היה של לפלפים ואורן התעצבן גם על הקהל. בטכניון לפני שנתיים היה מפוצץ בהופעה שלהם, כולם קפצו. גם לפני שנה כשהם הופיעו בצהרי יום ד', היו פחות אנשים אבל מי שהיה קפץ. ככה גם באיפה הילד, בטכניון לא היה מקום, פה כולם לפלפים.

AvtipuS

New member
היה מיוחד.

אורן הוציא את העצבים שלו ובצדק. הם כבר הופיעו שם בבמה הגדולה לפני שנתיים, מאז הם קרעו תתחת והוציאו אלבום חדש [ובכלל מה שעבר על אורן עד שהוא חזר להופיע] ושמים אותם בבמה הקטנה? הגיע להם להופיע בבמה הגדולה ללא ספק. נראה לי שאני לא אשכח תביצוע הזה ל"זמנים משתנים". "אחלום לנצח" גם היה מטורף. תמונות [אורן כבר לקח תמונה אחת לראשית שלו בפייסבוק
] http://picasaweb.google.com/raztipus/21509 או בפייסבוק http://www.facebook.com/album.php?aid=77901&id=556374325&ref=nf

vagz

New member
היה זמנים משתנים? ../images/Emo2.gif

רק בשביל זה היה שווה להישאר

AvtipuS

New member
היה זמנים משתנים בביצוע הכי חזק ששמעתי

אורן צרח את השיר ואמר "תקשיבו למילים"

vagz

New member
שיגיעו כבר למרכז להופעה מלאה ../images/Emo4.gif

שלומיתת

New member
אחלה תמונות

במיוחד אהבתי את זאת-> ואני באמת צריכה להגיע להופעה שלהם, כבר הרבה זמן שלא הייתי והתמונות עושות חשק

אולי אני מתבלבל

אבל בתמונות יכול להיות שרואים את גלעד פסטנרק? הגיטריסט הקודם של הקספר? הם החזירו אותו?

nashin

New member
להופעה אחת.

באותו ערב הייתה הופעה של פורטיס ואגמון מחויב קודם לפורטיס ולכן פסטרנק חזר להופעה אחת. יש ב 17.7 הופעה בבארבי...

אורי נה

New member
ההופעה בבארבי לא ב26.6 בסוף?

כמו שאמרתי- ראינו את אורן לפני שהם עלו לבמה, והוא היה הרבה יותר עצבני ממה שהוא היה על הבמה וכן, הקהל היה די יבש (לפחות הם ידעו מתי אומרים 'אם תשאלו אותי', בניגות לקהל המעפן של רוקע"צ)

AvtipuS

New member
פלייליסט מלא

סוף לא טוב יותר מדי כל יום רדיו ג'ו אז BIG IN JAPAN רוח גדולה [לא היה] היא כל הסיפור סקס האש שלה הקומיקאים זמנים משתנים עולם שקט בואי דינה השיר שלי תראו אותי [לא היה] בשמלה אדומה [לא היה] אחלום לנצח סה"כ 15 שירים מתוך 18 מתוכננים,מכובד לאללה.

אם לא היה את השירים האלה

כנראה שאורן באמת היה עצבני. אין סרט כזה שלא שרים את בשמלה אדומה תראו אותי ורוח גדולה.

למעלה