מי הם חדוה ודוד

trilliane

Well-known member
מנהל
גמני ידעתי את זה! ../images/Emo9.gif

(אבל נכנסתי רק עכשיו...) רציתי לציין ששיר ידוע נוסף של עקיבא נוף הוא "שישו את ירושלים". אבל אני, אני בכלל שמעתי עליו לראשונה דווקא בהקשר של הביטלס - הוא העיתונאי הישראלי היחיד שזכה לראיין את ג´ון לנון! (איזה כיף לו!!! D-:) הוא ביקר את ג´ון ויוקו ב"מיטת השלום" שלהם, "נכנס" איתם למיטה, ואפילו הצליח ללמד אותם לשיר איזה שיר על ירושלים שהוא כתב! (לא השיר הנ"ל). אין צורך לציין (אבל אני אציין בכל זאת) שיש לי את ההקלטה הזו
(מהרדיו).

kipodet

New member
פנינה רוזנבלום כיכבה בקליפ "איזבל"

רואים אותה בקליפ הולכת בשוק הכרמל עם בלונד מנופח והרגשה של מליון דולר, מפליא שלא לקחה את השיר להיות הג´ינגל שלה לבחירות.

התמ-ים

New member
משכו בעט ...

גם אביגדור קהלני (נדמה לי לניסים גרמה) ויעל דיין (שיר ליואב יצחק)

גרי רשף

New member
כמה מילים על חדווה ודוד../images/Emo22.gif

מעבר לביוגרפיה המופיעה במומה, אני מוצא לנכון להוסיף שהעיבודים וההרמוניות הקוליות של חדוה ודוד הם לטעמי מהיפים במוזיקה העברית. בנוסף לכך, לטעמי- דוד טל היה הזמר המוכשר יותר בצמד, וזאת בשעה שברוב הצמדים המעורבים- הזמרת הייתה בדרך כלל יותר דומיננטית. למשל בצמד אילן ואילנית- אילן נתן קצת קולות רקע ואילנית שרה את הסולו (וגם דפקה הופעה
..). בצמד רן ונמה- נחמה הנדל היתה בעלת איכויות קוליות מרשימות הרבה יותר משל רן אלירן. בצמד העופרים- אין כל ספק שאסתר עופרים שמה בכיס הקטן את אבי (מי?) עופרים.

למעלה