ממתין לדרכון כבר 3 חודשים

מצב
הנושא נעול.

Bartleby

New member

הי,

הגשתי בפברואר 2016 וקיבלתי תעודת לידה בספטמבר 2017. חודשיים לאחר מכן, בנובמבר 2017, קיבלתי תעודת זהות. ב-18 ביולי הגשתי בקשה לדרכון (הצטלמתי, נתתי טביעות אצבע ושילמתי כמובן) וקיבלתי קבלה ואישור רשמי ומסודר מהשגרירות על כך שהגשתי בקשה לקבלת דרכון. אמרו שזה יקח בערך חודש. עברו למעלה משלושה חודשים כשפעם בחודש הם אומרים לי תבדוק בעוד שבועיים וחוזר חלילה. כשביקשתי לדעת אחרי למעלה מ-3 חודשים למה זה מתעכב כ"כ הם כתבו לי, באנגלית: "you must do this question to the police. we advise you to request a new one" - כך במקור, לא שיניתי כלום.

מישהו יודע מה לעזאזל הולך שם?

תודה!

sharpantie

New member
ניחוש שלי

הי,

הגשתי בפברואר 2016 וקיבלתי תעודת לידה בספטמבר 2017. חודשיים לאחר מכן, בנובמבר 2017, קיבלתי תעודת זהות. ב-18 ביולי הגשתי בקשה לדרכון (הצטלמתי, נתתי טביעות אצבע ושילמתי כמובן) וקיבלתי קבלה ואישור רשמי ומסודר מהשגרירות על כך שהגשתי בקשה לקבלת דרכון. אמרו שזה יקח בערך חודש. עברו למעלה משלושה חודשים כשפעם בחודש הם אומרים לי תבדוק בעוד שבועיים וחוזר חלילה. כשביקשתי לדעת אחרי למעלה מ-3 חודשים למה זה מתעכב כ"כ הם כתבו לי, באנגלית: "you must do this question to the police. we advise you to request a new one" - כך במקור, לא שיניתי כלום.

מישהו יודע מה לעזאזל הולך שם?

תודה!
ניחוש שלי
האם הגשת אישור העדר רישום פלילי ממשטרת ישראל לצורך הנפקת הדרכון?
כנראה שיש איזה בעיה עם האישור הזה. אולי צריך לבקש ולשלוח שוב.

Bartleby

New member
לא חושב שזה קשור בשלב הזה...

ניחוש שלי
האם הגשת אישור העדר רישום פלילי ממשטרת ישראל לצורך הנפקת הדרכון?
כנראה שיש איזה בעיה עם האישור הזה. אולי צריך לבקש ולשלוח שוב.
אני כבר אזרח מלא עם תעודת לידה ותעודת זהות פורטוגליים. עברתי כבר את שלב תעודת היושר מזמן, בשלב ההתאזרחות. עכשיו זה פורמליסטיקה נטו. מה עוד שלא ביקשו לפני/אחרי/במעמד ההנפקה תעודת יושר.

תודה. אשמח לדעת כשאחיך יקבלו אזרחות. זה יתן לי אינדיקציה אם

אני כבר אזרח מלא עם תעודת לידה ותעודת זהות פורטוגליים. עברתי כבר את שלב תעודת היושר מזמן, בשלב ההתאזרחות. עכשיו זה פורמליסטיקה נטו. מה עוד שלא ביקשו לפני/אחרי/במעמד ההנפקה תעודת יושר.
תודה. אשמח לדעת כשאחיך יקבלו אזרחות. זה יתן לי אינדיקציה אם
לנדנד לעורכת דין הפורטוגלית שמייצגת אותי. אם לא אכפת לך, תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה