מנסה לספר סיפור

אור הסקרן

Active member
אז זאת פעם ראשונה שלי אנסה לא להאריך יותר מדי.

התעוררתי מספיקות בדלת בבהלה לרגע לא הבנתי איפה אני ואז נזכרתי שאני חובש תורן ונרדמתי במרפאה מול המחשב הצהלי שחוץ משחמט אין מה לעשות בו.

הסתדרתי לרגע ופתחתי את הדלת מולי עמדו שתי חיילות הקצינה התורנית שסגרה שבת ועוד חיילת שלה שכנראה קיבלה ריתוק.שניהם בבהלה והחיילת הצעירה גם בוכה אני מנסה להרגיע אותם בשביל להבין מה קרה מהחצאי מילים שהלחוצות האלה הצליחו להוציא מהפה הבנתי שהחיילת נחתכה מפחית שימורים שניסתה לפתוח הרגעתי את שתיהן ופניתי לחבוש את החיילת ולתעד מפגש חובש במחשב...לאחר שסיימתי שמתי לב שלמרות שהחיילת נרגעה לגמרי הקצינה עוד קצת הייתה ניראת חיוורת בגלל שלא רציתי לפגוע בדיסטנס הפחקודי שלחתי את החיילת לדרכה וביקשתי מהקצינה רגע להישאר .

לאחר שהחיילת סגרה את הדלת פניתי לקצינה לברר מה איתה ראו עליה שהיא עוד לחוצה שאלתי אותה עם היא נבהלה מהדם והיא הנהנה השכבתי אותה על מיטת הטיפולים ולקחתי לה מדדים בגלל שהמכשיר לחץ הדם לא הצליח לבדוק לה מעל המדים ביקשתי ממנה להוריד את חולצת הב' היא אפילו לא ניסתה לסרב ופשוט הורידה ונשארה עם חולצה לבנה דקה שלא מסתירה הרבה כמובן שעמד לי אבל בכל זאת החזקתי את עצמי לקחתי לה מדדים שהיו גבוהים מהרגיל ונתתי לה הוראה לנוח במיטתו הטיפולים עד שהם יסתדרו.נגישתי למחשב וניסתי לעבוד עליו אבל לא בהצלחה רבה כי מולי שכבה קצינה שהיה קשה לפספס את גודל החזה שלה והנשימות שלה משכו את עיני בדיוק לשם וזה שהיא הגיעה בריצה ולחותה לא עזר לזעה שהצמידה את החולצה לבטן השטוחה שלה..

לרגע חשבתי על זה ואז שאלתי אותה אם לנעול את הדלת שלא תכנס איזה חיילת ותראה אותה בלי מדים היא חשבה לרגע ואמרה שכן...תאמת פחדתי כי בכל זאת זה הפרה של שילוב ראוי בצהל אבל התנחמתי בזה שהיא אישרה ועכשיו זה רק אני והיא בחדר נעול.
את צריכה משהו שאלתי אותה,חם לי אולי להדליק מזגן היא ענתה לי.לצערי הוא מקולקל הייתי פותח חלון אבל יש חיילות מסתובבות מחוץ למרפאה.היא ניסתה קצת לנופף בבד החולצה אבל ללא הצלחה ואפילו ניסתה לנשוף לתוך החולצה מבלי לדבר היא פשוט הורידה את החולצה ונשארה עם חזיה כנראה שהיא ראתה את הפרצוף המופתי שלי כי היא פנתה אלי ושאלה זה מפריע לך או משהו?לא לא עניתי מייד פוחד שהיא תחזיר את החולצה את לא הבחורה הראשונה שאני רואה בחזיה הוספתי היא צחקה ואמרה אבל אני בטח הקצינה הראשונה בחזיה שיוצא לך לראות,האמת שכן עניתי לה זה עוד לא קרה לי..

הייתה שתיקה מביכה ואז קמתי לקחת לה עוד הפעם מדדים הלבשתי עליה את השרוול של המד לחץ דם מאוד מודע לזה שאני סנטימטרים מהקצינה בצהל בלי מדים בחדר סגור הלב שלי פעם בחוזקה ואם הייתי מודד לעצמי כנראה שהמד היה מראה מספר לא הגיוני.עמד לי בטירוף מהסיטואציה וניסתי להסתיר אבל היא קלטה והגניבה חיוך זה בסדר החובש לכולנו יש צרכים אפילו לי יש היא אמרה לי הייתי כל כך בהלם שלא עניתי לה אפילו היא התיישבה במיטה ואמרה תודה החובש עזרתה לי מאוד עכשיו אני צריכה עזרה בעוד משהו.בשמחה מה אני יכול לעזור שאלתי...
תשמע אני לא סתם סוגרת קצינה תורנית אלה אני גם קיבלתי ריתוק כי הרסר תפס אותי מעשנת במגורים ועכשיו אני כבר חודש בבסיס וחבר שלי זרק אותי בגלל שנשבר לו...אז מה שאני צריכה ממך זה זין דיסקרטי זאת אומרת שאף אחד לא יודע פיפס ממה שקרה ויקרה פה הערב..
מבלי לחכות לתשובה ממני היא ירדה על הברכיים לידי הורידה לי את המכנס עם הבוקסר שכבר היה צר מלהכיל את הזקפה האדירה שנעמדה לי בדיוק כזה אני צריכה היא מלמלה לעצמה ובלי לחכות התחילה לרדת לי מלקקת לי את כל האיבר מלמעלה עד לבסיס ואז בתנועה סיבובית מסביב לכיפה לא מפספסת מילימטר מסתכלת עלי מלמטה ומכניסה אותו לאט לאט לפה החם שלה נותנת לי מציצה שבחיים לא קיבלתי עולה ויורדת עם הראש לפעמים מהר ולפעמים לאט מרגישה אותי יודעת בדיוק איך למשוך אותי .בדקה הראשונה עמדתי בהלם אבל התעשתתי על עצמי והתחלתי לנוע עם האגן כנגדה מכניס לה את הזין עוד קצת לפה.התכופפתי שוחררתי את החזה שלה מהבד שכלא אותו והתחלתי לשחק לה בציצים צובט פטמה ורדוודה מוציא ממנה אנחה של עונג הקצינה מולי עם חזה חשוף עם מציצה שמיימית היה גדול עלי והרגשתי שאני לקראת הסוף אמרתי בקול שאני עומד בקול והיא הסתכלה עלי מלמטה בעיניים גדולות והכניסה אותו עוד יותר עמוק לתוך הגרון שלה אני שכבר הרגשתי ברקים של חשמל בגוף לא יכולתי להחזיק יותר ושחררתי לתוך הגרון שלה את כל המטען שצברתי חמישה מתחים של זרע חם שהיא קיבלה באהבה ולא נתנה לאף טיפה לברוח לה מהפה .זאת הייתה אורגזמה מטורפת רעדו לי הרגליים שצעדתי לכיוון הכיסה הגשתי לה טישו ובאתי להרים את המכנס שלי והיא רק אמרה מה אתה עושה עוד לא סיימנו.....

אשמח לשמוע תגובות....

למעלה