מעט על הונגריה....

מעט על הונגריה....

הונגריה מיקומה המרכזי של הונגריה ושירותי התיירות המפותחים יחסית בחלק זה של אירופה הופך אותה לשער הכניסה האידיאלי למזרח אירופה. רוב המטיילים לא מוותרים על בודפשט הציורית, עם חיי התרבות התוססים, בתי הקפה והמוסיקה, והעיר גם מארחת מגוון של פסטיבלי תרבות ותחרויות ספורט. מחוץ לבירה תוכלו לנסוע דרך מישורים מוריקים, לבקר באגמים שלגדותיהם אתרי נופש, בעיירות בארוקיות ובכפרים פשוטים, לטעום יינות, לטבול במרחצאות החמים ולצפות בציפורים באתרי הקינון הנחשבים לטובים ביותר באירופה. תעודת זהות שם מלא: הרפובליקה של הונגריה שטח: 93,000 קמ"ר אוכלוסייה: 10.4 מיליון בירה: בודפשט (אוכלוסייה: שני מיליון) תושבים: % 90 הונגרים, % 5 צוענים, % 2 גרמנים ו- % 1 סלובקים שפה: הונגרית דת: % 68 קאתולים, % 21 פרוטסטנטים (קלוויניסטים), % 6 פרוטסטנטים אוואנגליסטים (לותראנים), % 5 אחרים ממשל: דמוקרטיה פרלמנטרית ראש ממשלה: ויקטור אורבאן פרופיל כלכלי תוצר מקומי גולמי: 75.4 מיליארד דולר תל"ג לנפש: 7400 דולר שיעור צמיחה: % 5 אינפלציה: % 10 ענפים עיקריים: מכרות, מתכות וחקלאות שותפות מסחריות עיקריות: גרמניה, אוסטריה, איטליה, רוסיה חברה באיחוד האירופי: לא המידע בעמוד זה מתורגם מאתר © 2001 Lonely Planet Publications Pty. Ltd. All rights reserved.

תגידו...אפשר לשלוח גם.....

בדיחות על הונגרים או שתעיפו אותי בבושת פנים? וואלה מצאתם לי עכשיו עיסוק הולכת להוציא מכל האתרים בדיחות על הונגרים רק אל תקחו זאת באופן אישי כי המרוקאים לא יותר טובים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ממני מרוקאית גאה חחחחחחחחחחחחחחחחח נ.ב...שולחת לכם צרור של פרחים עם המון ברכות ואיחולים

חופשי שרשרי בדיחות אחותי ../images/Emo13.gif

ברוכה הבאה...יאללה בדיחות מחכה..

דרדוס........ת´קרבי.........

עלאקקקק חופשי שרשרי בדיחות אחותי ברוכה הבאה...יאללה בדיחות מחכה.... תגידי את עובדת עליי?...... שעות שעות אני מחפשת בדיחות על הונגרים רבאאאאאק אין מה ההונגרים זה לא עדה? איפה לחפש במקצוע?.. חחחחחחחחחחחחחח נהרסתי הלכו לי העיניים אין בדיחות בעלי בא הבייתה מצא אותי ליד המחשב ככה גמורה <עייני ערך GIF> חחחחחחחחחחח הרסת אותי

חחחח יה גנובה חנצ´וק...../images/Emo25.gif

בטח שיש בדיחות..על הונגרים הנה למשל מכירה את המילה אישטנם אנשים תמיד אומרים איש טרם שם לה חחחחחח אבל אני בבדיחות גרועה...חחח

למעלה