מעי רגיז

מעי רגיז

לפני 7 שנים חוויתי התעללות שגרמה למעי רגיז (ועוד סימפטומים קשים של מתח שרירים, שאובחנו כקשורות לסטרס) וכך סבלתי מהמצב ללא הפסקה. לפני שנה וחצי שתיתי מים מזוהמים הייתי חולה במשך שבועיים, ואחרי שהחלמתי להפתעתי ולשמחתי(!) הרבה נעלמו התופעות לגמרי. לצערי לא מזמן עברתי שוב התעללות, אמנם קצרה אבל חזרו לי התופעות של המעי ואני לא יכולה להפטר מזה. לגבי תזונה, דבר אינו עוזר או משפיע, ברור שאם אני מעמיסה מזון אז זה מעצים את התופעות ויש עדיפות לאכול מעט בכל פעם. אני טבעונית ולא שמתי לב שהתזונה מסייעת או מחריפה את המצב, למשל באכילת אורז או קוואקר אין שיפור. עברתי הרבה טיפולים כמו שיאצו, פאולה ופרחי באך, שלא הועילו (פאולה ושיאצו עזרו לתופעות אחרות שקשורות לשרירים). אשמח אם תגלו לי שיטות טיפול אחרות. תודה מראש :)

שלום ענבל

אני רואה שניסית כבר די הרבה שיטות ואני מחזק אותך בכך שאת לא מקבלת את זה כעובדה. נסי ליצור קשר עם מטפל ברפואה סינית, גם כאן בפורום וגם ממעגל מכרייך. הגיעי לפגישת ייעוץ ואיבחון וראי מה יש לה/לו להציע לך. אני ממליץ לפנות למטפל שמעיד על עצמו כבעל ניסיון בתחום הנפשי, אני מניח שגם לך ברור הקשר. הרבה בהצלחה ותרגישי טוב מטפלים המעוניינים לפנות לענבל, אנא, במסר פרטי

למעלה