מפת רגישות

אתינקה2

New member
מפת רגישות

שלום לכולם.. אני רפלקסולוגית חדשה. יוצא לי לקרוא פה הרבה אך לא להשתתף... פורום מאוד מעניין ועוזר!! רציתי לשאול לגבי מפת רגישות, כמה מכם משתמשים בכלי זה? עשיתי אתמול מפת רגישות למטופלת וכולה ללא יוצא מן הכלל הייתה בטווח הכרוני- ז"א כולה "כחולה" המספרים נעו בין 1 ל5 בכל האלמנטים. מה אפשר להגיד על מפה כזו? האם זו הדחקה והשלמה עם המצב הקיים? אבל בכל אספקט בחיים? יש לציין שהיו פעמים שלחצתי והתגובה הייתה: "אהההה..3" כאילו כאב אבל המספר לא היה יותר מ-3. דבר שיכול להראות על הדחקה.. והאם יש אפשרות שאני לא לחצתי מספיק חזק?? תודה .. :)

ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo13.gif

אני שמחה לשמוע שהפורום מעניין ועוזר, כולנו פועלים לשם כך
כמו ששמת לב, בפורום ישנם מטפלים מגישות שונות, שלמדו אצל מורים שונים ובדרכים שונות, ולכן אנחנו משתדלים לכתוב בשפה שתהיה מובנת לכולם. כשקראתי את המונח מפת רגישות מחשבותיי נדדו לכיוון אחד ואז הבנתי שכוונתך למשהו אחר ולכן אני אשאל אותך מה את חושבת? מה את הרגשת מכף הרגל? אילו נתונים נוספים עלו מכף הרגל? נתונים איבחונים? מהי מפת הרגישות מבחינתך ומהי מייצגת? באיזו שיטה את מטפלת? ומה היא מטרת הטיפול? ולמה למעשה זה כה קריטי עבורך לדעת האם זו הדחקה וחוסר השלמה עם המצב? כמובן שאת לא חייבת לענות על כל השאלות , אלו שאלות הכוונה ואני מקווה שהבנת את כוונתי. נסי לחדד את שאלתך ונשתדל לעזור לך
בהצלחה וחג שמח

למעלה