מקווה שזה המקום המתאים לשאול

מקווה שזה המקום המתאים לשאול

כשרוצים לימודים אקדמים יודעים לאן לפנות-לאוניברסיטאות, מכללות מוכרות. אבל אני רוצה ללמוד לימודים אלטרנטיבים ויש המון מקומות שמבטיחים תעודות. אבל מי טוב? איפה כדאי ללמוד? ובמקרה שלי-אני רוצה ללמוד עיסוי תינוקות כאשר אין לי רקע בטיפול. אשמח לכל עזרה מעל גבי הפורום או במסר. תודה ושבוע נהדר

Orrza

New member
היי יעל.

מזל טוב על הרצון, וקודם כל בהצלחה. אני מבין שאת תתחילי לברר באופן מקיף בקרוב, אז אמלית על כך: א. תערוכת אלטרנטיבה 2003 יש הרבה מה לראות, בד"כ המוסדות הרציניים מציגים שם. ב. לא לקפוץ למים מהר מדי. מכללת מדיסין למשל (שם אני לומד) כבר שנים בטיחה פתיחת מגמה לעיסוי (טווי-נא) ילדים, ולפי מה שאני יודע עדיין לא נפתחה כזו. סטודנטים רבים יצאו ממורמרים בשל הענין, אז אם את מגיעה לשם תבקשי אסמכתאות, כמו לשאול לפני ההרשמה כמה שנים הקורס קיים... (שלא ימכרו לך לוקשים) ג. לפני שמטפלים בילדים (שזוהי בעצם התמחות) צריך פשוט ללמוד עיסוי. ורצוי במקום רציני כמו מכללה ותיקה, או מקום שמשלב לימודים אינטנסיביים של גוף האדם, כי יש הבדל עצום בין להיות מעסה או להיות מטפלת. עיסוי זה נעים ונחמד - לא ממש "מטפל" בבעיות טיפול - כמשמעו... מטפל. אני בהחלט יכול להמליץ לך על הטווי-נה שזו אומנות העיסוי והטיפול בצ'י, שלדעתי, היא המדהימה ביותר. לעוד פרטים על הטווי-נה תוכלי לפנות אלי לכרטיס, אני אשמח לעזור. בהצלחה, אור.

למעלה