מקרה מוזר...עזרה רפלקסולוגים..

מקרה מוזר...עזרה רפלקסולוגים..

שבוע טוב וחג שמח לכולם, ברצוני לעדכן אותכם במשהו קצת מוזר שקורה לי. אתמול טיפלתי במטופל אשר סבל מכאבי בטן חזקים שילשולים והקאות, עבדתי על מערכת העיכול, בתחילת הטיפול הרגשתי מעולה והתחברתי לטיפול ולרגל של המטופל... בהמשך הטיפול כאשר עבדתי על המעי העולה והרוחבי וכן על המעי הדק הרגשתי זרמים באגודל בלבד, זרמים של חשמל רק באגודל, כאשר חשבתי שאם אני יחליף אצבע זה יעבור זה קרה גם באצבע השנייה. כאילו משהו עצר אותי מלטפל משהו היה קשה ולא מוסבר. סיימתי את הטיפול אחרי הכל המטופל מרגיש מעולה ומודה לי על הטיפול וחושב שהעברתי לו את הכאבים מה ששימח אותי מאוד. מקרה דומה היה לחברה שלו כאשר טיפלתי בה היום ועבדתי על מערכת העיכול גם כן, היא סובלת מאותה הבעיה. כאשר עשיתי לה את הטיפול הרגשתי גם זרמים באגודל מה שמאוד כבר הלחיץ אותי, כי זה חדש לי ואני לא מכיר את זה. זרמים אדירים של חשמל. את הטיפול סיימתי אך באופן דיי מהיר מהפחד. יש לציין שאני סובל מהתקפי חרדה, אשר משפיעים עליי המון במקרים חדשים של דברים חדשים שקורים לי. את הטיפול העברתי עם קרם (אני רגיל לעבוד עם שמן שקדים). כאשר ניסיתי לעשות לעצמי ברגל ולהעביר את האצבע הרגשתי גם כן זרמים. התקשרתי בבהלה למרצה שלי ושאלתי לגביי התופעה, המרצה טענה כי יש חוליות בגב אשר משפיעות על עצבי הידיים, ואולי יש שם איזה בעיה. הדבר הזה מאוד אבל מאוד מלחיץ אותי בבקשה תאמרו לי מזה??? האם זה יעבור? כל טיפול אני ירגיש את זה מהיום? מחכה לתגובות שלכם אור. נ.ב.- המטופלת הרגישה חום קליל על הרגליים בזמן הלחיצה...לא יודע עם זה אומר משהו.. תודה וחג שמח לכולנו

מספר כללים למקרים מוזרים

שלום, ראשית תרגע שנית תבדוק שלישית קבל את הדברים כפי שהם אלו כללים שמנחים אותי בחיים ובטח ובטח שבטיפול באנשים. בטיפול באנשים אתה קודם כל למענם בגבולות שלך כמובן כל זמן שאתה לא חורג מאזורי הנוחות שלך יותר מידי והמטופל נהנה הכל בסדר זה לא אומר לדרוס את עצמך למען המטופל כלומר לעשות תנועות שכואבות לך או לעשות דברים שלא נוחים לך מכל סיבה כאן המטופלים נהנו ובך עלה חשש ולכן תרגע תבדוק עם עצמך מה אתה מרגיש תבודד את התחושה מאיפה היא באה ממקור פיזי נפשי ותנסה לדייק את עצמך יותר ויותר עם הזמן תוכל ממש לזהות ותחדד לדעתי זה אחד המקומות הכפיים בטיפול לפחות באספקט הפיזי שלו וכמובן גם בנפשי טלפנת למרצה לשאול האם מוכר לה מחר בטח תבדוק עם רופא ותשלול בעיות אפשריות בכל מקרה אתה צעיר והכל חולף הכי גרוע עשית תנועה לא נכונה העמסת תשנה מנח והכל ישכח קבל את הדברים פה הכיף הגדול באמת ואולי החלק הכי קשה להפנים וגם כאן הכל בשלבים כרגע בשעות שבין ברור עם רופא לבין עצמך בחרדה אותה אתה מתאר אין לך הרבה מה לעשות מלבד לקבל וכך נראים החיים ובטח כמטפל תפגוש בעיות שלמרות כל הרצון הטוב ההשפעה שלך תיהיה מקסימום מרגיעה בגלל סיבות שונות שחלקן נובועת מהמטופל חלקן מהמחלה וחלקן כי ככה זה . בקיצור אתה בדרך הנכונה תרגע והכל יהיה בסדר (בחרתי לרשום אליך בזכות השעה המאוחרת ובה כנראה לא תזכה לתשובות חכמות משלי ,מחר בבוקר תקבל כאן מטר של תשובות שיסדרו לך את הראש והכל יהיה בסדר לפחות ברפלקסולוגיה ,והשאר יש לך מסע חיים שלם לסדר. ) בברכה דניאל

erezem

New member
תגובה לשאלתך

שלום אור, הזרמים שקיבלת הם סוג של "אות/שדר/מסר" שהעביר המטופל אליך. זה אומר שאתה פתוח לקבל אינפרומציה מכף רגלו של המטופל.זה דבר מבורך, שלא כל אחד זוכה לקבל אינפרומציה שכזו. משום שכך אתה יודע בוודאות שהמטופל זכה לקבל ולהפנים את מה שהעברת דרכך. אבל היות זה גורם לך לסוג של ריאקציה אחרי הטיפול, חובה עליך לבצע הגנות. תוגל לעשות זאת דרך דמיון מודרך או בעזרת טיפות פרחי באך בשם walnut. בנוסף, היות ואתה חוית התקפי חרדה, אפשר לומר שגם אתה עובר תהליך שינוי תוך כדי הטיפולים. אתה בעצמך מבחינה רגשית מאוד חשוף, האם זה גרם לך להתעוררות מחשבתית בנוגע לאורך חייך? יש לזכור שאזור המים, כלומר קיבה, מעי גס וחלק מהמעי היורד, הינם מקור למרכז אנרגטי הכולל את הפחדים, רגשות, הצפה של חוויות לא פתורות. האם זה אומר לך משהו? ברגע שמטופלים מרגישים חום קליל על הרגלים, זה אומר שהם קיבלו ממך "נקיון הילה" זה לקוח מתחום ההילינג, אבל כדי לא לסבך עם מושגים לא קשורים, אני רק אציין כי גרמת למטופלת שלך לחיזוק הצארקות שהיו חלשות, במקרה הזה, אני מניח שהיא היתה בתקופת נסיון להשלים עם העבר שלה (כולל משפחה) היות והיא רוצה להקים משפחה חדשה משל עצמה. אני מקווה שתרמתי במעט. אם יש לך שאלות נוספות אשמח לשמוע. חג שמח, בברכה, ארז עמנואל, רפלקסולוג בכיר, מטפל בפרחי באך והילינג.

תודה רבה לתשובתכם

תרמם לי מאוד עם המידע הזה אני בהחלט נרגעתי והייתי בלחצים גדולים , אבל אני צריך להסתכל על זה כמתנה ובאמת לעשות הגנות כמו שלמדתי דרך דמיון מודרך אולי זה יעזור לי, יש לציין כי זה משהו חדש לי ובגלל זה אני ברמה כזאת שאני לא מבין, אני בטוח שהדרך אצלי רק מתחילה ומפה אני מוסר לכם תודה רבה וחג שמח אני בהחלט לקחתי את מה שאמרתם לי ותרמתם לי

למעלה