משהו על יחסי מין ורגשות

טפו טפו טפו

ואגב, אני בכלל לא סגורה על זה שאבצע את תוכנית "הידיד". זה עדיין בגדר דילמה. מקווה שבעזרת הפורום אוכל לענות בעצמי על הסוגייה הזאת מתישהו.

עוד משהו

המטרות שלי בחיים אלו הם ממש לא "צבירת ניסיון ולימוד"
זה לא מעניין אותי ולא לחוצה מכך שאני בתולה
ההפך גאה בזה,

כי לא כולם מסוגלים להחזיק מעמד והרבה בנות שהכרתי עשו זאת לא כי היו חרמניות {כמוני
}
אלא בגלל שהחבר לחץ עליהן\או לחילופין הן לחצו על עצמן בגלל פחד שחבר יעזור אותן!
וזה ממש לא בריא
צריך בשלות פיזית ונפשית לסקס !

למעשה רק לפני שנה התחלתי עם הבשלות המינית שלי שאני רוצה סקס!
כן בשלות "מאוחרת"
וזאת גם אחת מהסיבות {אך לא היחידה}
שאני בתולה
פשוט כי עד לפני שנה לא רציתי לא חבר, לא סקס
וזה אפילו לא סיקרן אותי!

באופן אישי- אצלי סקס מתקשר לפן הרגשי...

זה משהו שמהווה חלק בלתי נפרד מהסיפור ואישית חיכיתי להרגיש מספיק בטוחה בעצמי ורגועה לצד אותו אדם שעימו אשכב.
ואכן-זה קרה די מהר עם בעלי, שהרגשתי איתו מצוין (זה קרה די בתחילת הקשר ואפילו מיוזמתי).

אין לזה נוסחא/חוק ואין נכון ולא נכון.

לכל אחד מתאים משהו אחר.
הדבר היחיד שצריך לפעם הראשונה - זה להיות בטוחים שרוצים בזה עם הפרטנר/ית הזה. בזה זה מתחיל ובזה זה נגמר, וזאת נוסחא שמתאימה לכולם.
למה? כי זה נכון למי שיעשה את זה מאהבה, וזה נכון למי שיעשה את עם יזיז/ה, סטוץ, וואטאבר.
צריך רק להיות בטוחים שרוצים בזה ולהיות שלמים עם ההחלטה הזאת. אח"כ גם אם החוויה גרועה - לא מתחרטים על זה, כי יודעים שזה היה נכון לכם לאותו הרגע.
וזהו זה

אה, כן - אני כן מתנגדת באופן מוחלט לרעיון של לעשות את זה רק "כדי להיפטר מזה", או כי "כך צריך", כי זאת *לא* בחירה חופשית, אלא כניעה ללחץ חברתי מפגר.
תעשו רק מה שטוב ונכון *לכם*, בין אם זה "לעשות" את כל העיר ובין אם זה לא לעשות שום דבר. חופש מיני הוא לא רק חופש לעשות הרבה, אלא גם החופש לא לעשות.

ניר4819

New member
בסופו של דבר אני מסכים עם כל מה שכתבת

ואכן, הסיבה שאני כותב בכזו נחרצות על חוויית הפעם הראשונה שלי, היא שאני לא מתבייש בה, ואני מרגיש שלם לחלוטין איתה. חשבתי על זה והתעמקתי בזה רבות ועמוקות, במשך שבועות וחודשים, לפני שעשיתי את הצעד. ורק אחרי שהגעתי להחלטה שעבורי לפחות אין אופציה אחרת להשגת מין.

ואני במיוחד מסכים עם הנקודה האחרונה שלך! אני קיימתי יחסי מין בפעם הראשונה עם נערת ליווי כדי להיפטר מהקוף הזה שנקרא בתולין, כן. אבל לא כי הופעל עלי לחץ חיצוני מצד מישהו לקיים כבר יחסי מין. הלחץ היחיד בא ממני - רציתי כבר לעשות את זה. וחששתי שאם לא בתשלום, זה לא יקרה לעולם בשום דרך אחרת. אולי אני טועה, אבל אני נוטה לחשוב שלא. הפעם הראשונה הורידה ממני המון לחץ וחרדות שאותן אני - ורק אני - יצרתי לעצמי.

אז שוב - מסכים איתך מאד.

לא מסוגלת בלי רגשות,

זה בעיקר נובע מכך שמין עבורי הוא דבר אישי ופרטי, אני לא מסוגלת סתם לשכב עם כל אחד רק בגלל לשנות סטטוס.

גם אין לי בעיה שזה לא יקרה לעולם, אני ממש לא סובלת מהסטטוס שלי. אף אחד לא מעיר/מציק לי בעיניין וגם אני חושבת נחרצות שפעם ראשונה צריכים להשתדל כמה שאפשר שהיא תיהיה מאהבה ועם בנאדם אהוב והכי חשוב עם רצון פנימי ולא סתם עקב לחץ חברתי,

אז אני נגד בלי רגשות,

קריסטה

New member
מורכב

אני חושבת שזו טעות לחכות ל"אחת/ד ויחיד/ה" כי לא יודעים את זה את לשלב של כמה חודשים לפחות ואנשים נפרדים לפעמים גם אחרי שנים ועשרות שנים. אני בעד לנסות, להתנסות, לבדוק את הגבולות, מה מתאים ומה לא.
אם יש קליק ראשוני ומשיכה - למה לא?

עם זאת, אחרי שחוויתי יחסי מין בלי רגש ועם רגש - אין בכלל מה להשוות. ואין לזה קשר לכך שהחוויה של "בלי" הייתה מחורבנת בזכות עצמה

למעלה