משחה לכווית רציניות

משחה לכווית רציניות

שלשום הייתי די הרבה זמן בשמש ונשרפתי ממש!! ברמה של אדום בורדו. האם יש משחה שעוזרת לעור להחלים??? יעזור מאוד. תודה.

hgkr17

New member
תשובה

בלי מרשם את יכולה לנסות פנסטיל, אבל היא בעיקר תעזור לתחושה. כדי לעזור לעור להחלים יש צורך במשחה במרשם רופא. מאוד כדאי להקפיד על קרם הגנה ולא לשהות הרבה זמן בשמש, עור שנשרף עובר נזק שמסכן אותך בהופעת סרטן העור. זהירות.

RebelRex

New member
למה צריך קרם הגנה ?

בבקשה תפרטי אם יש לך מידע מבוסס לגבי היעילות שלו במניעת סרטן העור וסרטן בכלל בפעם האחרונה שבדקתי , קרם הגנה מונע ברמה של 99 אחוז מעבר של קרני UVB אשר אחראיות לייצור ויטמין D בעור למיטב ידיעתי ויטמין D הוא הגורם הסביבתי מספר אחת שנטילה שלו לאורך זמן מונעת סוגי סרטן רבים

hgkr17

New member
כי הוא חוסם את קרינת השמש

שהיא הגורם לסרטן העור. נכון, בדרך הוא גם חוסם את הייצור של ויטמין D. וזו הסיבה שלמרות שאנחנו חיים בארץ שטופת שמש, הודות לכך שאנחנו נזהרים מהשמש, אנחנו בכל זאת במחסור של ויטמין D (רובינו). א-ב-ל, את הקשר של ויטמין D למניעת סוגי סרטן וכל מיני תחלואים ומחלות שונים עדיין לא הוכיחו ויש עדיין סיכוי שחלק לא קטן מהמידע האסוציאטיבי הזה יוכח כחרטה ברטה. את הקשר של קרינת שמש לסרטן העור כן הוכיחו ומי שדואג לויטמין D יכול לקחת תוסף. עור בריא לא מגיע בטיפות.

RebelRex

New member
אני חושב שהמידע שיש בידיך הוא לא מדוייק

דבר ראשון קרינת השמש גורמת לסרטן העור , כמו שמיים גורמים לטביעה אם תיחשפי בצורה לא מבוקרת לשמש ותישרפי , אז יהיה לך סרטן העור אם תחשפי בצורה מבוקרת לא יהיה לך סרטן העור אם לא תיחשפי לשמש בכלל, תמותי , מוקדם יותר ממה שהטבע תכנן אגב, אין לי ספק בכלל שהסכנה ממחסור בשמש עולה על הסכנות של סרטן העור. כמו שהמרצה שלי אמרה לי- אנשים נחפשים היום פחות ופחות לשמש, ועדיין יש עלייה בסרטן העור. לגבי המחקרים , מציע לך לבדוק את הספרות בנושא, כי המחקרים הם לא אסוציאטיבים בכלל, אלא מחקרים קליניים לכל דבר . אגב, מהרושם שקיבלתי דווקא המחקרים שאת מסתמכת עליהם לגבי הקשר בין שמש לסרטן העור , הם אסוציאטיבים. אני מצרף פה מחקר מצוטט למדיי , לגבי הקשר בין תיסוף של ויטמין D וסידן לירידה בתחלואה בסוגי סרטן שונים. אם את רוצה , את מוזמנת לעיין ולכתוב מה את חושבת עליו, פה או במסרים

RebelRex

New member
כמובן שטיעונים אמיתיים אין לך וגם לא סימוכין

ולדיון אמיתי את אפילו לא רוצה להכנס, כי אין לך באמת מושג בנושא את מסוג האנשים שמסתובבים בתפוז עם בעיות נפשיות לא קלות, שעדיין לא גילו את נפלאות הפסיכאטריה והפסיכותרפיה. מהצד של המטופל כמובן. ככל שתמהרי לטפל בעצמך , ככה ייטב לך.

RebelRex

New member
לא איבחנתי כלום דוקטור.

וזה שאת דוקטור לא אומר שיש מה להתבייש בללכת לקבל חוות דעת מקצועית אצל פסיכאטר. אני מכיר יותר דוקטורים לרפואה ודוקטורים בכלל , שהיו אצל פסיכאטר וזה רק עזר להם. זה לא יוריד מהכבוד שלך אפילו בקצת, וגם לא מהידע שלך. ואגב, אם הכסף משנה משהו , אז יש מרפאות ציבוריות שבאמת לא יעלו לך גרוש והטיפול שם הוא מעולה.

moran f

New member
גםאחון וגם עצות כלכליות. ממש גורו.

ההערה לגבי הגרוש כיוונה ל"פסיכולוגיה בגרוש", כמובן.

RebelRex

New member
אני חייב לציין שזה יפה מאוד עד לאן הצלחת

להגיע . כלומר ,על אף הבעיה הזו שלך הצלחת להגיד להישגים מרשימים. אני לא מאמין שהרבה אנשים היו מצליחים להצליח כמוך בהתחשב בנסיבות.. את בהחלט מוכשרת, אבל את באמת צריכה ללכת על הטיפול שהצעתי , אני באמת מאמין שזה יעזור לך ויהיה לך טוב איתו בהצלחה בכל מקרה נ.ב סרקזם לא עובד עליי כבר

moran f

New member
זה בסדר.

שום דבר לא אמור "לעבוד עליך". העיקר שאתה בטוח שאתה יודע דברים. גם כשאתה טועה.

RebelRex

New member
בפעם הבאה לא להחשף לשמש יותר מידי

כשאני אומר יותר מידי אני מתכוון בין חצי שעה גג לעור רגיש (לבן עם נקודות חן) לשעתיים לעור שחור חשיפה מוגזמת לשמש גורמת לסרטן העור

למעלה