נוו אז מה דעתכם...

tomerldt

New member
נוו אז מה דעתכם...

לגבי ההתאקלמות של קורין באח הגדול? אוהבים את הנוכחות שלה שם עכשיו? רוצים שידיחו אותה והיא לא תמשיך בדרך הזו? שתפו!

../images/Emo13.gifאני מאוד אוהבת את האתאקלמות שלה.......

בזכות התוכנית אני מגלה עוד תכונות של קורין.... וזה מדהים פשוט!!! היא מדהימה ואמן שתזכה אף על פי שהיא התלוננה לאחרונה על הגעגועים לרותי ולילדים אבל אני מאמינה שהיא תיתגבר על הגעגועים והיא תנצח כמו גדולה!! שבוע טוב לכולם וחג שמח

shlook

New member
אני ממש אוהב!

ממש חשבתי שהיא לא תתאים לשם אבל היא מביאה איזשהו טוהר ופשטות ואמת דווקא באדישות שלה ובזה שהיא לא ממש מדברת הרבה ועומדת בפרונט... גם אף אחד לא העמיד אותה להדחה הראשונה. הייא ממש חמודה ואמיתית ועושה הכל בלי פוזות. היא באמת נותנת את הקול השפוי לתכנית ורואים שהיא באה כדי לחוות בלי לחשוב יותר מדי מה יגידו...בגללה אני חייב לצפות בכל תכנית ואני מסתכל עליה בעין אחרת, מעבר לביקורת. ראיתם איך עשתה רייקי לפנינה טורנה? :) ואיך היא לא רצתה לישון בחדר עם מנחם... חמודה

m757

New member
../images/Emo13.gif

אני ממש מסכימה איתך,היא באמת נטולת פוזות ומאוד נעים לראות אותה שם במיוחד כשאתה יודע שהיא עושה את זה בשביל עצמה, בשביל החוויה, בלי לחשוב על כל למשפט שהיא מוציאה מהפה (בניגוד לדיירים אחרים). הרייקי היה גדול ומה שקרה עם מנחם היה עוד יותר גדול ובכלל מה שמשמח אותי בכל העניין זה שאנשים באים אלי ואומרים לי עד כמה היא חמודה בעינייהם ואיך שהם אוהבים אותה שם, אנשים שלא בהכרח הכירו אותה ולא הייתי מצפה מהם להערכה כזאת, ממש מחמם את הלב..

../images/Emo13.gifמסכימה איתכם...

כ''כ הרבה אנשים שלא הכירו את קורין לפני כן... עכשיו הם פשוט מאוהבים בה,אפשר לראות את זה בתגובות בMAKO.... כמה האופי שלה נדיר וטוב אפילו כשקורין התעצבנה על מנחם, היום בבוקר בניגור להכול היא שאלה אותו מה שלומו ואיך הוא מרגיש...איזה יופי של בן אדם... ישר היא סולחת ומנסה כמה שפחות לריב....מקסימה!!! פשוט האנושות צריכה ללמוד מימנה המון!! והרייקי שקורין עשתה לפנינה היה מדהים.... קורין באה אך ורק בשביל החוויה היא בעצמה אמרה שהיא באה לחוות חוויות כדי לכתוב תקליט חדש.... וזה מדהים אני מאמינה שכשהיא תצא מהבית קהל המעריצים שלה פשוט ילך ויגדלל!!
אני מאחלת לכולכם חג שמח

shlook

New member
גם אני אוהב

ממש חשבתי שהיא לא תתאים לשם אבל היא מביאה איזשהו טוהר ופשטות ואמת דווקא באדישות שלה ובזה שהיא לא ממש מדברת הרבה ועומדת בפרונט... גם אף אחד לא העמיד אותה להדחה הראשונה. הייא ממש חמודה ואמיתית ועושה הכל בלי פוזות. היא באמת נותנת את הקול השפוי לתכנית ורואים שהיא באה כדי לחוות בלי לחשוב יותר מדי מה יגידו...בגללה אני חייב לצפות בכל תכנית ואני מסתכל עליה בעין אחרת, מעבר לביקורת. ראיתם איך עשתה רייקי לפנינה טורנה? :) ואיך היא לא רצתה לישון בחדר עם מנחם... חמודה

למעלה