ניקוי כבד

שלום יהושע

שלום יהושע אם תפרט מדוע לדעתך הנך זקוק לניקוי הכבד שלך מרעלים ננסה למצא ביחד פתרון בטוח קל ויעיל מחכה לתשובתך תמיר צמח

ניקוי כבד

קשה להגיד שהדרך קלה מאחר שאנו חיים בעולם מתועש מלא בחומרים משמרים,חומרי ריסוס וחומרי טעם וריח הממלאים את מזוניינו ברעלים שונים. ולכן אם מעוניינים לבצע ניקוי כבד חשוב להבין שזה דורש שינוי מחשבתי ושינוי באורך חיים. ככל שנימנע מהחומרים הרעילים כך נטיב עם הכבד וכמובן עם בריאותינו. יש להמנע בעיקר "ממזונות פלסטיק" -כל המזונות המהירים המגיעים קפואים ומחכים להפשרה כגון: שניצלים, ציפסים, פיצות ועוד מומלץ לצמצם במאכלים המכילים צבעי מאכל במיוחד טטרזין וצבע מאכל כסוף וכחול.כנ"ל לגבי קופסאות שימורים. בנוסף הכבד לא "אוהב" מאכלים שומנים ולכן מומלץ לצמצם במאכלים מטוגנים. שיטות בישול מומלצות הן בישול, אידוי או הקפצה עם מעט שמן. כמו כן מומלץ לאכול יותר ירקות ופירות ,בעיקר ירקות ירוקים עדיפות כמובן לירקות אורגנים (אם ביכולתך). אם לא, אז לפחות שעלים הירוקים כמו פטרוזליה, נענע, כוסברה, שמיר,עלי בייבי וחסה יהיו אורגניים. לעלים הירוקים חשיבות גדולה גם בניקוי הכבד וגם בחיזוק הדם ולכן אני ממליצה להרבות באכילתם. לגבי טיפול נקודתי לניקוי רעלים מהכבד ,ניתן להכין פורמולה סינית שמטרתה לנקות את הכבד ולטפל במערכות השונות שנפגעו, בכדי לבנות פורמולה ספציפית יש לבצע דיאגנוזנה כל אדם פי מבנה גופו והסימפטומים מהם הוא סובל.הפורמולות מטרתן חיזוק וניקוי ולכן מטופלים רבים מדווחים על שיפור באנרגיה, ירידה בכאבי הראש וכאבי שרירים שונים וכן שיפור במראה העור לאחר נטילתן. מי שמעוניין בתוספי מזון כלליים אני ממליצה על עשב החיטה או עשב השעורה ומרתחים המכיליםצמחים כגון שן הארי, גדלן מצוי ועוד. לסיום אני ממליצה לך לקרוא כתבה שכתבתי על ניקוי כבד, אמנם מומלץ יותר לבצע את הניקוי באביב, זמן הכבד לפי הרפואה הסינית, אך אתה יכול לבצע אותו גם בקיץ. לינק לכתבה:http://www.netogreen.co.il/Channel/ניקיון אביב ונקיון רעלים/118.aspx אז שיהיה בהצלחה מיה תמיר, מטפלת ברפואה סינית ותזונה

למעלה