נמשך ולא נמשך

נמשך ולא נמשך

אהלן, יש לי בעיה לא נעימה. אני באמת מרגיש רע עם עצמי אבל לא יודע איך לצאת מזה.התחלתי לצאת עם מישהי לפני חודש והכל הלך טוב עד שהגענו למיטה. אני רוצה להגיד שאני חושב שהיא מאד יפה ואני נמשך אליה אבל כשהורדתי לה את החולצה וגיליתי שומה חומה (עם מה שנראה לפחות כשיערה מבצבצת) על החזה שלה- פשוט נגעלתי...ניסיתי להמשיך ולא לחשוב על זה, לתת רק ל"מה שמו" לחשוב והצלחתי די טוב להשקיע בכל המסביב אבל לא באזור החזה עצמו. אני לא יודע אם היא ממש שמה לב שלא התקרבתי לאזור כי באמת שהשקעתי באזורים דרומיים יותר, אבל אני תוהה מה לעשות בהמשך. אני דפוק הא? זה יהיה ממש גמעיל להגיד לה להוריד את זה לא? אבל כדאי לה גם אפילו בקטע בריאותי או משהו, לא? אני לא מבין למה היא אל עשתה את זה עד עכשיו... אז לנסות להדחיק את זה וזהו? או להגיד לה? תודה חבר'ה

star2o

New member
יא חתיכת חרה ואתה מושלם...

אתה חושב שי משיהי מושלמת.... אז לך תחפש לך בובת פלסטיק לזיין אותה... היה לה שומה על החזה... איזה עוד תירוץ יש לך בשביל לדעת שאתה בסך הכל דפוק בשכל, ואולי הומו שלא אוהב חזה ושדיים של בחורה...יא מגעיל אחד...

אורמור

New member
סטאר שלום

ברוכה הבאה לפורום אני מאד מבקשת שתאמרי את דברייך בצורה קצת יותר מעודנת אני תמיד מעדיפה שלא למחוק אבל צורת הביטוי שלך עולבנית ולא נאותה אנא המנעי מהעלבה וניבול פה תודה

מחפופה

New member
תכלס

מה זה השטויות האלו? לא נמאס לכם לחפש פגמים בבחורות. אפשר לחשוב- שומה. לא תגיד היא לא הטעם שלך בכלל כי עובדה שאתם יוצאים כבר חודש. נראה לי נסחפת פה עם הפרפקציוניזם. הדבר היחידי שאתה יכול לעשות זה אולי לשאול אותה בעדינות אם היא בדקה שזה לא מסרטן או משהו כי אתה באמת דואג לבריאות שלה (ולא לאיך שזה נראה!). אם היא לא בדקה אז תגיד לה שתבדוק את זה אצל רופא עור או משהו. אם היא כן בדקה והכל בסדר וזה לא מפריע לה אז צא מזה! באיזשהו מקום אני מבינה אותך כי כשלי הייתה שומה על הגב רצתי להוריד אותה, אבל אם למישהו שאני יוצאת איתו היה וזה לא מפריע לו אז וואלה, שיחיה לו בכיף. די לחפש בקטנות

אורמור

New member
רק אתה יכול להחליט

עם מה אתה יכול להתמודד ועם מה לא מומלץ מאד שלא תאמר לה שזה דוחה אותך כי זה לא יתקבל טוב זה לא יוסיף לך נקודות, אבל תעשה עם עצמך את החשבונות מה טוב לך ומה לא ולפי זה תישאר או תלך...

נראה שהקשר שלך מבוסס אך ורק על משיכה מינית

ובתור שכזה, אז איני רואה מדוע עליך להמשיך לפגוש בה אם אינך מרוצה לחלוטין מגופה. אם היית מאוהב בה זה לא היה אמור להפריע לך. אבל כנראה שאתה לא. ואם אתה כן, תרתי משמע :), דבר איתה על כך בעדינות ואולי אפילו הצע לשלם עבור ההסרה של השומה.

למעלה