סאפי משתוללת עם החדשה!

WTR

New member
ממש חמודות

Snuki

New member
תודה! אגב... (בחירת שמות)

החמוס הזכר שמסרתי לא הסתדר בביתו החדש וחזר אלי, בינתיים עוד בכלוב כבר שלושה ימים. כשניסיתי להוציא אותו פחדתי שהוא אגרסיבי מדי, יכול להיות שסתם דמיינתי, אני לא מסוגל לחשוב שמשהו יקרה לקטנה הזאת! אז החזרתי אותו לכלוב אחרי כמה דקות.
ואני צריך את עזרתכם בבחירת שם!
זה חייב להתחיל בס' לא יודע להסביר כרגע, אבל חייב ס'!
זרקו רעיונות, בינתיים הוא "סרח"!

Snuki

New member
טוב, צריך את עזרתכם!

החמוס החדש ממש לא מסתדר עם סאפי וסרסיי, הוא תוקף אותם ישר, והם קטנות מדי בשביל להחזיר לו.
אי לכך ובהתאם לזאת, ובאמת שבכאב גדול. אני צריך למסור את הבחור!
הוא יפיוף הטירוף, סייבל מתוק שממש אוהב בני אדם אבל לצערי פחות חמוסות נקבות. לא יודע איך הוא יהיה עם זכרים, אולי אחרי שההורמונים שלו יירגעו (עבר סירוס לא מזמן)
הוא יירגע קצת יותר.
יש מישהו שמכיר חמוסים ורוצה לגדל אחד? יימסר בחינם אבל רק למישהו בעל נסיון בחמוסים!
הוא עבר מספיק לדעתי ומגיע לו חיים נורמליים אם מישהו שיודע למה הוא נכנס.

Snuki

New member
חמוס למסירה!

טוב, אחרי כמה נסיונות של מפגש עם החמוסות זה לא מצליח והחמוס שמצאתי לא ממש אוהב אותם. לצערי הוא תוקפן לחמוסים אחרים.
אי לכך ובהתאם לזאת, אני מחפש לו בית. חייב מישהו שגידל חמוסים בעבר ויודע למה הוא נכנס אבל שאין לו חמוסים עכשיו.
עם בני אדם הוא מתוק לגמרי, מתלקק ומתפנק ויפיוף אמיתי! יימסר עם רתמה (רק להוסיף רצועה).

WTR

New member
למה?

הוא רק עכשיו עבר סירוס, לוקח שבועיים-שלושה להורמונים לצאת מהמערכת... ואז הוא יהיה הרבה יותר רגוע
נכון שהחמוסות קטנות ממנו בהרבה, אבל זה לא אומר שהן לא יכולות להגן על עצמן בפניו וזה גם לא אומר שהוא מנסה לפגוע בהם
זו התנהגות חמוסית נורמלית לגמרי לפי מה שאתה מתאר בהודעות קודמות, מה לעשות חמוסים נראים לנו קצת אכזריים... אבל בסוף הכל מסתדר צריך קצת סבלנות

Snuki

New member
אני ממשיך לנסות.

אני רק צריך להכין את עצמי לאופציה הזאת שהוא יצטרך חלופה!
בינתיים את יכולה לתת לי עצות איך להפגיש בינהם. בינתיים כל פעם שאני משחרר אותו הוא ישר הולך לצוואר שלהם תופס אותו חזק ומתחיל להסתובב וממש להכאיב להם, אני לא מסוגל לראות את סאפי שלי בוכה ככה...
אז הוא בחוץ בדיוק לחמש דקות אחרי אינספור הפרדות בינהם ואז הוא חוזר לכלוב. הוא ממש חמוד, אני די מרחם עליו! אני אמשיך לנסות, אבל אני צריך לדעת איך למתן את המפגש בינהם כמה שיותר... אני מחליף בין הסדינים שלהם כל הזמן כדי שיתרגלו לריח אחד של השני אבל אני חושב שזה לא מספיק!

WTR

New member
כרגע הייתי מפרידה ביניהם לגמרי

עד שההורמונים שלו ירדו
כשהוא יירגע תפגיש ביניהם וכן יכול להיות שהוא עדיין יסובב אותן אבל זה נורמלי לגמרי!
כל עוד הוא לא מוריד להן דם אל תפריד ביניהם, ואם יש דם אז תחטא עם פולידין
זה לא יילך בקלות... ככה זה חמוסים הם רבים ונושכים וגוררים אחד את השני. אתה צריך להכין את עצמך לזה ולא (!!) להפריד ביניהם

אחרי שבוע בערך כבר יש שיפור ואחרי מס' שבועות הם כבר משחקים ומקפצצים יחד

Snuki

New member
למען האמת...

פשוט קשה לי נורא לראות סאפי שלי בוכה! כל זה לא באשמתה שהגיעו חמוסים חדשים הביתה, היא גם לא נותנת לאף אחד אחר לעלות למיטה כשאני ישן, היא היחידה שישנה איתי. עם מישהו מנסה לעלות היא ישר מורידה אותו, גם את הפיטבול שלי אגב...

Snuki

New member
אני מתמוגג!!!

הם ממש בתחילת החברות שלהם. אבל זה מדהים! אתמול היה הלילה הראשון שהשארתי את הכלוב פתוח ושלושתם היו משוחררים בחדר. סאפי תמיד ישר עולה למיטה והולכת לישון איתי והשניים האחרים נשארו לישון בכלוב יחד. הם פשוט מושלמים! החדר שלי מסריח כמו שמעולם הוא לא היה אבל זה שווה כל רגע@@

למעלה