סגירת טבעת

raza2017

New member
סגירת טבעת

יש לי סגירה ראשונה בשבוע הבא.. האם הסגירה כואבת? שאלה נוספת.. אני כבר חודש אחרי הניתוח והתחלתי לאכול הכל בלי שום בעיה רק שבכמויות קטנות.. וזה ממש מציק לי. לא רוצה לחזור לאכול בצקים כמו לפני הטבעת. כרגע בצק עובר לי בכיף עד הגבלת כמות מסויימת. האם הסגירה של הטבעת הראשונה תעזור לי בזה?

קובי ד11

New member
מנהל
סגירת טבעת

בסגירה הראשונה בדרך כלל סוגרים 5CC ואז מרגישים הגבלה מסויימת ,בהמשך הסגירות ההגבלה תיהיה יותר רצינית ,צריך סבלנות בסגירות ,לא לסגור הדוק מידיי כדי שתוכלי לאכול ולקבל את כל אבות המזון

קובי

אופירA

New member
מנהל
עם טבעת צריך סבלנות. תהליך הסגירות הוא הדרגתי

יש לך כבר הגבלה מסוימת, בלי סגירה ראשונה. בוודאי שהסגירה הראשונה תייצר הגבלה נוספת.
אני לא יודעת אם כדאי לך לסגור בבת אחת 5 CC בפעם הראשונה. יתכן שזה הרבה מידי בשבילך.
אבל אם את מחליטה כן לעשות את זה, שבי בחדר ההמתנה ותשתי 4 כוסות מים ולא פחות, ולא כמו שאומרים לך הרופאים. תלכי הביתה רק כשאת בטוחה במאה אחוז שה-4 כוסות מים עברו חלק ולא בטפטופים. אם יש ספק קטן - תפתחי מיד 1CC לפני שאת הולכת הביתה, כדי שלא תצטערי שלא עשית זאת.

מניסיון רב, 100% מתוך עשרות האנשים שהיה להם ספיקות אם המים לא עברו חלק אחרי סגירה, הגיעו הביתה ולא יכלו לשתות/לנשום/לחיות, ונאלצו עם לשון בחוץ לרוץ ולחפש מיון כדי לפתוח, וקלקלו לעצמם סתם את הסגירה הראשונה ואת התהליך החלק והבריא.

למעלה