סגר, כושר ומאסטר קפה- חלק א'

dory30

Well-known member
את בת 33 ואני בן 39. הכרנו דרך אתר godating (קיים רק לצורך הסיפור) ודיברנו כמה פעמים דרך הצ'אט. מסתבר שבמשך זמן קצר היינו רשומים לאותו מכון כושר, רק שאני הופעתי בסביבות 18:00 ואת לקראת 20:00, כל אחד ואילוצי העבודה שלו (במה את עוסקת בעצם?). אנחנו מחליטים להיפגש, כי ממילא מגבלת הקילומטר שאוטוטו תבוטל לא חלה עלינו. אנחנו גרים די קרוב, אני ליד דיזנגוף פינת ז'בוטינסקי ואת ברחוב שנקרא ארבע ארצות, היכן שאמא שלי גרה כשהייתה צעירה יותר לפני שהתתחנה.בתכתובות קודמות אני שואל אותך לגבי עישון ואלכוהול. את לא חובבת של שני הדברים, כנ"ל אני. לעומת זאת, אני מאוד אוהב לשתות מאסטר קפה. לרוב, זמן קצר לפני האימון במכון . במיוחד בערב, זה מאיר אותי ונותן לי את מנת הקפאין שאני צריך-וגם מאשיר טעם טוב בפה בסיום השתייה. את אומרת לי שבגילאי 20-26 שתית בסה"כ שבע כוסות של קפה חם רגיל והחלטת שזה לא בשבילך. עם זאת, את מוכנה לנסות קפה קר, דבר שמעולם לא ניסית למרות שקיבלת הצעות מגורמים שונים.
אני מגיע אליך, עם שתי פחיות של קפה קר בטעם טירמיסו. את שותה את הפחית שלך ואני את שלי, כשתוך כדי אנחנו מתנשקים.
די מהר, העסק מגיע לאזור הסדינים, שם אנחנו כבר מתחילים באקשן. לא חולף זמן רב ואת מסירה את המשקפיים, בדיוק כמוני וגונחת בשעת האקט. נוצרת תערובת של תשוקה, חיוכים, נשיקות וטעם של קפה קר בפה של שנינו. אנחנו מסיימים ונפרדים. נקבע שוב לעוד 5 ימים בערך.
(y)|שוקו|

למעלה