סובלת מטיניטוס מעצבן!!!!

o r 2 0 0 5

New member
סובלת מטיניטוס מעצבן!!!!

אני בת 14 וכבר מלפני שנה התחילו להיות צילצולים מעצבנים באוזניים שמוציאים אותי מדעתי לפני חודש טסתי לתאילנד והיו לי בחילות בטיסה וכאבים באוזן כמעט התעלפתי ומאז הצילצולים באוזנים נהיו יותר חזקים הלכתי לרופא והוא אמר לי שיש לי פקק אבל שמעתי פה שזטיניטוס לא עובר וצריכים לחיות עם זה ויש אנשים שסובלים מזה 20 שנה תגידו לי שזה לא נכון!!!אני לא יכולה יותר עם הצפצופים האלה אני לא מצליחה לישון בלילה מה אני יכולה לעשות???

zs1957

New member
סובלת מטיניטוס מעצבן

שלום רב or2005 את סובלת מטינטוס מגיל צעיר. האם לא פנית לטיפול רפואי? עלייך לפנות לרופא א.א.ג. המומחה לטינטון. הרופאים הללו מקבלים במרפאת א.א.ג. בבי"ח ביחידה לטינטון. הרופא ישלח אותך לבדיקות: בדיקות דם , בדיקות שמיעה וכן בדיקות לראות אם אין פגיעה בעצב השמע. ממליצה לך להמנע מלהיות במקום רועש , לא לשמוע מוסיקה בעוצמה רבה. יש טיפול רפואי שיכול להקל על סבלך. אל יאוש. לשרותך בכל עת. רפואה שלמה, זהבה שחם

schnecke

New member
נצל"ש - אני גם סובל מטיניטוס מגיל 14

היום אני בן 17 וכבר התרגלתי... אני פשוט לא נחשף לרעש חזק יותר מידי וזה בסדר... רק יש לי שאלה קטנה- מישהו יודע איך הטינטון משפיע על הגיוס לצה"ל? (אני לא חושב שאני יכול להחשף לרעש היריות וכו')

disturbed angel

New member
היי...

לי ירדה השמיעה +טיניטוס בזמן הצבא... (לא בגלל חשיפה לרעש...). לפיכך נתנו לי סעיף רפואי והורידו לי פרופיל ל-64. לגבי מטווחים הסעיף אומר שאתה יכול לבצע מטווחים עם אטימה כפולה: זאת אומרת אטמים ו"מיקימאוס"- האוזניות שיש בד"כ לקצינים במטווחים. בעקבות המלצה מרופא מומחה, רופא היחידה שלי נתן לי פטור ממטווחים עד לסוף השירות אבל זה כי האירוע קרה לי ממש לא מזמן וגם כי עשיתי כבר טירונות, קורס ושמירות וטווחתי. בנוסף, התפקיד שלי לא כרוך בנשק, חוץ משמירות שאני לא מבצעת בגלל הפטור. אני לא בטוחה שהפרופיל ירד בגלל הירידה בשמיעה או הטיניטוס, ולא יודעת מה קורה כשיש רק טיניטוס. כדאי שתפנה את השאלה לפורום מתגייסים או ללשכת הגיוס שלך. בהצלחה בהמשך ובגיוס
.

למעלה