סחרחורות מלחיצות

גליתי31

New member
סחרחורות מלחיצות

מזה כשבועיים אני סובלת מסחרחורות בלתי פוסקות גם בפעולה וגם במנוחה, שהחריפו מאד בימים האחרונים. הסחרחורות הנוראיות מלוות בתחושת כבדות ברגליים (כמו משיכה/מגנוט הרגליים לרצפה), כאבי ראש קלים. הייתי אצל רופא א.א.ג שהפנה אותי לבדיקת ENG ו BERA. טרם עשיתי את הבדיקות. בנוסף כדי להקל, נתן לי רופא המשפחה תרופה בשם סטונרון, שלא ממש עוזרת, ואנטיביוטיקה בשם מוקסיויט פורטה ע"מ לשלול דלקת אוזניים. במקביל שלח אותי לנוירולוג. כל הבדיקות והתור לנוירולוג הם בעוד כשבועיים בערך... נראה לי קצת הרבה זמן ובינתיים אני סובלת... אני בריאה בד"כ. ישנן תקופות בהן אני סובלת מחוסר שינה, ולאחרונה לחץ גדול בעבודה. האם בעיות חוסר שינה ולחץ בלבד יכולים לגרום לכל מה שתיארתי? האם פעילות (חוסר מנוחה) רגילה מרעה את המצב? האם ניתן לראות סיבות לבעיה גם בבדיקות דם (שגם אותן עשיתי אגב)? מה לעשות?? האם זה דבר חולף? אני מאד מאד בלחץ ממה שעובר עליי, זה פוגע לי בתפקוד היומיומי, אני לא הולכת לעבודה, אך משתדלת לחיות כרגיל. תודה רבה מראש

zs1957

New member
סחרחורות מלחיצות- גליתי31

צר לי לשמוע על סבלך הרב מהסחרחורת.כדי לאבחן מהו מקור הסחרחורת עלייך לעשות את בדיקות ה-ENG ו-BERA בנוסף לעשות בדיקות דם ולבדוק האם קיים מחסור בויטמין B12,B1,B6 . סחרחורת המלוות בתחושות כבדות ברגליים דרושות בירור אצל נוירולוג. לכן חשוב שתגיעי לנוירולוג עם כל תוצאות הבדיקות. לחץ רב בכבודה וחוסר שינה גורמים לסחרחורת. חשוב מאד שתנוחי ותני לסחרחורת להרגע. המשיכי לחיות כרגיל ולעשות את כל הבדיקות על מנת לקבל איבחון וטיפול רפואי. תרגישי טוב זהבה שחם

למעלה