סכמ"ש

אורי נה

New member
סכמ"ש../images/Emo199.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

vagz

New member
אני רואה שדנה לקחה לדנה את התפקיד

שיר השבוע של חמי- בהשראת נועם, אל תפגע בילד שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- כל מיני יציאות עם חברים משהו שהרס את השבוע- עוד חודש בדיוק רשמית אני חייל בילוי השבוע- כנראה שהיום הסרט סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- הירח הקר (ספר, ממש טוב) ואולי היום מחוז 9 יתברר כסרט טוב מה קניתם השבוע?- אוכל בצורה מוגזמת משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- הופעה של התבלינים ולנצל את הזמן עד הגיוס תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- בבקשה שתהיה עוד הופעה במקום נורמאלי לפני הגיוס
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

A t z a

New member
../images/Emo80.gif

שבוע הבא אני בחופש בסופ"ש, אני אחזור לתפקד עם הסכמ"ש
.

אורי נה

New member
../images/Emo108.gif

שיר השבוע של חמי- לא יודעת, שמעתי בעיקר אלבומים שלמים שיר השבוע לא של חמי- סאן חוזה- מוניקה סקס, היינו עושים אהבה- כנסיית השכל (בלי תגובות, יפעת, תודה.) משהו שעשה את השבוע- שישי שעבר בערב, ההופעה היום משהו שהרס את השבוע- הרבה דברים קטנים בילוי השבוע- כנ"ל למה שעשה את השבוע סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- המקבת האלוהית- רומח הדרקון מה קניתם השבוע?- כרטיסים להופעה משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- חמישי דיזנגוף סנטר. מקווה שיהיה פחות צולע מהפעם הקודמת תמונה שבא לשים- התמונות מההופעה עדיין במצלמה, מחר אני אעביר שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- "אם זה לא היה שיר של חמי רודנר, הייתי לוקחת לך את הפלאפון" אחרי 8 שעות לימודים רצוף, זה משפט מאד מצחיק תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- למי שיגיד לי שאני לא צריכה לנסוע יותר באוטובוסים

joyjy

New member
../images/Emo228.gif

שיר השבוע של חמי- אל תפגע בילד-בהופעה שיר השבוע לא של חמי- english summer rain - placebo משהו שעשה את השבוע-הופעה אתמול :) משהו שהרס את השבוע-בצפר.. בילוי השבוע-ההופעה.. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-תמיד אותו חלום מה קניתם השבוע?-ארטיק D: משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-סנטר בחמישי תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תמונות, אהמ, דנה. תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

שבת שלום

שיר השבוע של חמי-גלגל את החלום, כובע כחול שיר השבוע לא של חמי-אם אפגוש את אלוהים, התקווה 6 משהו שעשה את השבוע-
משהו שהרס את השבוע-חיל המודיעין המבריק שלנו, שזימן אותי למבחנים בשביל להגיד לי לחזור הביתה ושאני אזומן ביום אחר. בילוי השבוע-מבחן באזרחות, כמובן! סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-מכושפות 5 מה קניתם השבוע?-יותר מדי שוקולד משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-סבא מגיע לארץ לשבוע
תמונה שבא לשים-דנה תשים בשמי
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-יפעת, מותר לך להגיב על עוד דברים חוץ מהסכמ"ש, אנחנו לא נושכים תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-לחמי
תודה על המוזיקה שלך

Oyster Girl

New member
אני אני אני ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- ציפור גן עדן שיר השבוע לא של חמי- twist & shout משהו שעשה את השבוע- היה שבוע לא מעניין כזה משהו שהרס את השבוע- המשטרה בילוי השבוע- הופעה של איפה הילד סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- לחיות בתמונות
מה קניתם השבוע?- כלום משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- להתחיל בפרוייקט שלנו
תמונה שבא לשים- לא בא
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- פרח...לאסף מרוז

A t z a

New member
כי מיכל רוצה../images/Emo80.gif

שיר השבוע של חמי- אחד אלוהים שיר השבוע לא של חמי- feels like home, run this town משהו שעשה את השבוע- הדרגה שלי?
משהו שהרס את השבוע- כל מיני בילוי השבוע- כל היום שרצתי ברחובות, אני בקושי זוכרת מה ואיפה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מכושפות עונה 5, דה
מה קניתם השבוע?- יותר מדי דברים
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- יום חמישי
חופש... תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- לא בא לי את מחר. תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- עדיצקי

למעלה