ספר חדש: להתעורר לחיים מאת רונית דו

ronitdor

New member
ספר חדש: להתעורר לחיים מאת רונית דו

לפני מספר שבועות יצא לאור ספרי "להתעורר לחיים". הרומן משלב קטעי מציאות ודמיון ושופך אור על מחלת תסמונת התשישות הכרונית, על גורמים אפשריים להיווצרותה ועל דרכים להחלמה. בספר אני מבקשת, על סמך ניסיוני האישי, להעביר מסרים אופטימיים לחולים ולקרוביהם. המחלה, כל מחלה, היא לא רק מכת גורל. יש באפשרותה להיות הזדמנות לשינוי ולהשגת חיים טובים יותר. בתוך כל חולה מצוי הקוד הסודי שהביא להיווצרותה של המחלה ובתוכו הצופן להחלמה. החלמה שכזו דורשת חולה אקטיבי שלוקח אחריות על חייו, חולה שמוכן להיכנס לתהליך של התבוננות פנימית ומסכים לשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות. מניסיוני האישי אני מבקשת לשלוח לכל אחת ואחד מכם מסר חיובי. יש אור בקצה המנהרה, וההליכה במנהרת ההחלמה שווה ומתגמלת. איחוליי החלמה, בריאות שלמה וחיים מאושרים לכל אחת ואחד מכם. שלכם, רונית דורון. הספר נמכר בחנויות הספרים במחיר של 75 ₪. ניתן לרכוש אותו באמצעותי בהנחה מיוחדת, בעלות של 55 ₪ + 5 ₪ דמי משלוח. המעונינים מוזמנים לשלוח לי EMAIL ל- [email protected] עם מס´ טלפון ואצור עמם קשר.

tshgn

New member
../images/Emo20.gifשלום לך רונית

קראנו כאן בפורום אודות הספר לפני מספר ימים. מקווה שיתרום לכמה שיותר מאובחנים וגם לאלו שלצערינו עדיין לא אובחנו מרצון או מששון וממשיכים להסתובב במעגלים אין-סופיים. אנצל הודעתך כאן בפורום לשאלה העומדת כעת (בימים אלו) בדיון בינינו: שורש רודיולה. לאחרונה ניסינו שלושה ממבקרי/חברי הפורום וזה עזר לנו. לאחרים זה לא עזר ולחלק אפילו גרם להרגשה רעה (כגון סחרחורות). אשמח אם תוכלי לפרט אודות הידוע לך אודות שורש הרודיולה. בתודה, תומר

ronitdor

New member
שורש רודיולה

תומר שלום רב לצערי לא אוכל לספק לך מידע כלשהו מאחר ולא שמעתי על שורש זה וודאי שלא נעזרתי בו. כל-טוב ובריאות רונית.

למעלה