סקס בגיל 16 - כן/לא?

סקס בגיל 16 - כן/לא?../images/Emo111.gif

שלום, אני מתחבטת בשאלה מתי הזמן הנכון לקיים יחסי מין,דבר שאמור להיות מאוד מהנה וגורם לי לרצות להתנסות בו כבר... יש לי את ההזדמנות לעשות זאת כבר מלפני תקופה מסוימת, מכיון שהכרתי מישהו שרוב הקשר שלנו מתבסס על פיזיות..ומאוד כיף לי איתו מרות שאנחנו לא חברים והיה קשה לי עם זה בהתחלה למרות שאני לא אוהבת אותו. פשוט הוא בחור מאוד מאוד יפה ומושך,הוא גבוה מאוד וחזק ונראה מעולה. כרגע אני לא מסכימה לעשות את זה איתו בעיקר בגלל שאנחנו לא חברים, אבל אז שוב נשאלת השאלה האם אני מפסידה כאן חווית סקס מדהימה עם בחור עם נתונים מדהמים?:) אנא עזור לי להגיע למסקנה הנכונה.

alfalf

New member
שתי שורות למטה

תקראי את התשובות בנושא בשלות. ALF.

אוכמניה נועזת....

שלומלום לך, נזכרתי פתאום שיש היום יוגורטים עם כל מיני שמות מעניינים, "תות שובב", "אגס שרמנטי" וכל מיני כאלה... אבל לענייננו. "מתי הזמן הנכון לקיים יחסי מין?" אממ...שאלה מורכבת, יותר קל לענות על דרך השלילה. מתי הזמן הלא נכון. וזה מתי שהאדם לא בשל רגשית ונפשית או שיש לחץ מצד אחד מבני הזוג למרות שהשני לא בדיוק מעוניין וכו´. המצב שלך איננו כזה אני יאמר לך מה היא האמונה שלי למרות שהיא לאו דווקא נכונה. אני מאמין שמין עושים מאהבה. אחת מהסיבות שנראה לי שבזכותה המיניות שלי ברמה גבוה היא שהאישה הראשונה שקיימתי איתה יחסים הייתה חברתי האהובה ושפר עליי גורלי שלא רק שהיינו מאוהבים אלא גם היה לה נסיון בעניין (אני הייתי בן 17.5 והיא הייתה חיילת בת 20) וכך החוויה הראשונה שלי זכורה לי כמשהו מענג, עדין, אירוטי ובעיקר אוהב. תזכרי שאת החוויה של הפעם הראשונה לא שוכחים כל החיים... מה נראה לך שתרצי לזכור ברבות הימים, שהפעם הראשונה הייתה עם מישהו שרירי וחתיך או שהפעם הראשונה הייתה עם מישהו שאהבת בכל נימי נפשך? שלומלום

נכון / לא נכון ??

שמדברים על אהבה, משיכה, חברות, יחסי מין, ידידות ורגשות (והרשימה עוד ארוכה) אינם מתמטיקה שנכונה בכל מקום וכל זמן - אלא "נכונים רק לי ורק עכשיו" והחוק הזה תופס ברוב תחומי החיים, לשאלתך, אז דבר ראשון חתיכים וכוסיות תמיד היו ותמיד יהיו, חוצמזה אמר ידידי alf בקצרה שלא כל הנוצץ זהב - ז´תומרת שאולי העטיפה יפה, אבל לא בטוח שגבר חתיך הוא בהכרח גבר שיודע להעניק ולתת ובטח בפעם ראשונה . וזה לא השיקול אם לנצל את ההזדמנות ולעשות סקס. איך מחליטים ? הלב יודע ! למה אני מתכוון ? אם אני מרגיש ביטחון, תחושה של חמימות בכל הגוף, ועוד כמה דברים בזמן שאני נמצא עם מישהי - זה סימן שהלב שלי פתוח -שיש לי רגשות אליה (אולי אהבה ?) וכך אני מחליט. שיהיה לך מסע מעניין אל הלב שלך.

alfalf

New member
תיקונצ´יק

לא כל הזהב נוצץ אמר mama, אני דיברתי על בשלות רגשית. ALF.

10 דודי

New member
נראה לי

שאם אין אהבה אמיתית תבוא אכזבה ואולי אפילו גדולה ברגע שאחרי ה...

למה לא

התחבטתי עם עצמי להגיב או לא? חברים בפורום כמעט תמימי דעים שלא? מעניין למה? האם הם חושבים שאת עדיין צעירה מידי? האם הם כולם מאמינים שסקס טוב ואהבה הולכים תמיד ביחד? האמת היא שאין לי תשובה בשבילך את היא שצריכה להחליט מהם סדרי העדיפויות שלך סקס עם דוגמן או עם אהוב? אני לא בהכרח יודעת מה בטוח יותר טוב. מה שבטוח את צריכה לבדוק עם עצמך האם הבחור הזה שנראה כל כך טוב הוא גם בעל לב טוב, האם הוא יתחשב בך, ידאג לך, יקשיב לך, וישתדל להנעים לך. אני מאמינה שיש לך תשובות כי את כבר בעלת נסיון איתו ואת יודעת איך הוא נוהג עד עכשיו. את גם לא כותבת שהוא זה שלוחץ עליך אלא הרצון הוא שלך, אז למה לא ללכת עם הרצונות שלך? מותר לך גם לטעות זה לא אסון כל כך גדול מטעויות לומדים לפעמים יותר. אני גם רוצה לכתוב לך שהפעם הראשונה למרות מה שכתבו לך כל מיני גברים בפורום, אצל נשים, בדרך כלל לא זכורה כדבר כל כך נעים, והרבה פעמים די מאכזב משום שרוב הנשים אינן נהנות מחדירה והמשחקים המיניים המתרחשים מחוץ לנרתיק הרבה יותר מענגים. ואותם את ממילא עושה עכשיו. אם את מצפה שהנאתך תגדל עוד יותר מעכשיו כי חדירה אמורה לענג עוד יותר אז נכונה לך אכזבה ואולי זו סיבה לא למהר. מכל מקום אם תתחילי לקיים יחסי מין עם הבחור הזה כדאי שתתנסי איתו כמה פעמים עד שתלמדו לענג האחד את השניה מצטערת שלשאלות כאלה אין ממש תשובה זו יותר התלבטות אישית, שיהיה לך בהצלחה בכל בחירה. שלך רונית

למעלה