סקס עם סמירה הערבייה מהפורום

JILSER

Member
בפורום היה לה שם עברי צח כשלג שלא רימז כלל על מוצאה.

"אם אתה רוצה לעשות חיים תתקשר אלי לטלפון 052-232....... " היתה הודעה לקונית במסר אישי ששלחה לי.

לא הגבתי, גם לא חשבתי שזה רציני. "חבל, אתה מפסיד" נשלחה הודעה ממנה אחרי יומיים שלא הגבתי.

החלטתי להעז, התקשרתי כשקול נשי במבטא ערבי כבד ענה לי.... "סליחה, טעות" אמרתי וכמעט ניתקתי.

"רגע רגע, זה אתה מהפורום?" שמעתי אותה עדין במבטא הכבד "זה לא טעוד, זאת אני שלחתי לך הוטעה" אמרה לי בקול שפתאום נשמע לי סקסי למרות המבטא הכבד.

לא כל כך ידעתי איך להגיב וחשבתי לנתק, בכל זאת החלפתי איתה כמה מילות נימוסין.

"אם אתה רוצה חפייה טופה אז בוא נקבע ואולי גם תפיא חברה כי אני יותר טופה עם נשים" אמרה לי לתדהמתי.

הבטחתי שאחזור אליה אחרי יום. "אבל רק באמצע שפוע זה טוף כי בעלי לא בבית כל השפוע" ציינה והבטחתי לחזור אליה.

קצת שמחתי שהיא בקשה שאביא איתי מישהי כי חששתי קצת ללכת לבד. התקשרתי ליזיזה הכי טובה שלי וסיפרתי לה על הערביה.

"יאללה, נעשה סקס רב לאומי" קפצה היזיזה על ההזדמנות ושמחה מאוד וקבענו להיפגש בצימר ליד הכפר שלה בצפון.

נפגשנו בכניסה למושב, היא חיכתה בתוך ג`יפ גדול, נראתה בחורה עמידה והיא נסעה אחרינו עד הצימר..... אישה די גדולה ושופעת, לא ממש שמנה אבל בנוייה היטב והחזות שלה לא העידה על מוצאה.

עוד לפני שניכנסנו לצימר היא נישקה אותנו בלחי כמכרים וותיקים, כמעט משפחה והאווירה היתה מאוד נינוחה...

"אני סמירה" הציגה את עצמה, הצגנו גם אנחנו את עצמנו מרגישים מאוד בנוח איתה.

סמירה הוציאה מהג`יפ הגדול תיק עמוס ומילאה את השולחן בצימר בכל טוב, אני הבאתי בקבוק יין אדום.

סמירה אחזה בידה של היזיזה שלי וניכנסה איתה לחדר האמבטיה ואני התיישבתי ליד השולחן.... שמעתי קולות צחוק מכיוון הבנות ואחר כך נפתחה הדלת והן יצאו עירומות כשרק מגבת מכסה את גופם.

הן ניגשו אלי והחלו להפשיט אותי.

"מה עם האוכל" אמרתי נבוך במקצת... " ארוחה בעירום מתעכלת טוב יותר" אמרה היזיזה שלי, "סה יותר פריא" חזרה אחרי סמירה וציחקקה.

התיישבתי עירום על הכיסא ליד השולחן כשסמירה החלה ללטף לי את העורף ומנשקת את ראשי ופני, ריח של בושם יקר עלה ממנה, ידיה ירדו לעבר החזה שלי משחקות בפיטמותי, היזיזה שלי ירדה אל מתחת לשולחן והחלה למצוץ לי את הזין שהתעורר והזדקר לכבודה מהר מאוד....

אחרי כמה ליקוקים הן החלו לקחת אוכל מהשולחן, להאכיל אותי ולאכול בעצמם קצת. אני מזגתי יין ודאגתי להשקות אותם.

"סה פסדר" אמרה סמירה "אני חצי מוסלמית וחצי נוצרייה, עכשיו אני בחצי הנוצרי שלי" צחקה ולקחה לגימה מהיין.

הרגשתי משוחרר לגמרי בחברת הבנות שנשכבו על המיטה והחלו להשתעשע מולי, מתנשקות בלהט ועושות לי הצגה לסבית.

אני כבר ידעתי שאני מסודר להיום.........

למעלה