עדכון מכתב מנהל (זה שלא קראתם
)

vinney

Well-known member
עדכון מכתב מנהל (זה שלא קראתם../images/Emo13.gif )

מכיוון שאני לא בונה על זה שבאמת תקראו את המכתב הזה (וחבל...), את הנקודה הזאת אני רוצה להדגיש בפני כל באי הפורום בהודעה מיוחדת : נוספה הפסקה הבאה למכתב: " הודעות מהסוגים הבאים לא יתקבלו בברכה בפורום וימחקו: * פרסום מסחרי מכל סוג שהוא * הצפות מכל סוג שהוא, גם אם נושא ההודעה קשור למדעי המחשב, הודעות מציפות ימחקו. * כל הודעה הקשורה לביצוע עבודות בית בתשלום לסטודנטים/תלמידים - תמחק מייד. אני מזכיר לכם שהגשת עבודות בית בשמכם שנכתבו על ידי אחרים זאת עבירת משמעת במוסד לימודים שלכם, יותר מזה - זאת גם עבירה פלילית. * הצעות עבודה או הודעות חיפושי עבודה / עובדים. הודעות כאלה נא לפרסם בלוח. * שרשורי "שלי גדול יותר", בין אם מדובר על מוסד לימודים, יחידה בצבא או מקום עבודה - לא מתקבלים בברכה. כל עוד זה בגבולות הטעם הטוב, ובמסגרת המלצות למתלבטים - זה מקובל. מעבר לזה - לא. כל גולש שהודעתו נמחקה - יחסם אוטומטית מהפורום. " אנא שמרו על כללי הפורום, ואם יש בעיות - תפנו אליי. אם אתם חושבים שאני מתערב במשהו שלא צריך להתערב בו - גם תפנו אליי
תודה!

איתן333

New member
אני לא ממליץ לחסום מישהו כבר אחרי

פעם אחת. צריך לחסום מישהו רק אם רואים שלא אכפת לו. ולו מהסיבה שלא נראה לי שאתה תממש את האיום שלך לחסום מישהו כבר אחרי פעם אחת, ואז האיום שלך יהיה חסר שיניים.

vinney

Well-known member
אל תדאג

אני אפעיל שיקול דעת
אבל שאף אחד לא יגיד שלא הזהרתי.

andav

New member
"שלי גדול יותר" ../images/Emo6.gif ../images/Emo45.gif הרגת אותי

למעלה