עדכון

שמר ל

New member
עדכון

תקציר למי שלא בעניינים: למרות שקיבלתי פרופיל 21 הגשתי בקשה לשרת כלוחם ביחידה קרבית. מתברר שנפלתי בזמן לא טוב מכיוון שבדיוק הרופא יוצא מתפקידו ולכן רק אחרי יותר משלושה חודשים של המתנה (למרות שבאופן עקרוני תהליך כזה אמור לקחת כשבועיים) קיבלתי תשובה.שלילית. הטענה שלהם היתה,שמתנדב שצריך טיפול תרופתי כלשהו לא יכול לשרת אפילו כתומך לחימה.מעבר לזה לא יכלו\רצו להסביר לי. כפי שהזכרתי בעבר,היו ,וישנם גם כיום, מתנדבים ששירתו כלוחמים.על אחד מהם ביררתי קצת פרטים ויצרתי עימו קשר.להלן סיפורו: מתברר שהבחור היה אמור להתגייס למודיעין(פרופיל 64,בעיה אורטופדית ביד לפי מה שהבנתי) ולפני הגיוס התגלתה אצלו דלקת מעיים שהורידה את הפרופיל הרפואי ל21. הוא התגייס כמתנדב למודיעין של יחידה מובחרת אך במקביל נאבק לשרת כלוחם. במשך 8 חודשים שלח מכתבים לרמטכ"ל,אלופים,קרפ"ר בקיצור לכל העולם ואישתו. אבל בצבא לא מיהרו לקבל את בקשתו ובשלב מסויים הוא קיבל הודעה מחיל הרפואה שעירעורו נדחה ואין לו זכות לערער שנית. בסופו של דבר,בעיקר בזכות תמיכה של רופאים צבאיים מסויימים,עיעורו התקבל וכיום הוא משרת כלוחם באגוז.בשיחתי איתו הוא אמר לי שהכל תלוי ברצון שלי ואם באמת ארצה (ויש הגיון רפואי) בסופו של דבר אצליח. לאור סיפורו של הבחור הנ"ל הבנתי שהכל תלוי במוכנות שלי להתעקש ואולי גם במזל.במחשבה שניה,הרבה מאוד במזל... לאחר שהתייעצתי עם מס' רופאים,הבנתי שאם לאותם מתנדבים (אחד עם צאליאק ואחד עם דלקת המעיים) אישרו להתנדב אין סיבה שלי לא יאשרו מכיוון שמצבי הרפואי יותר פשוט משל שניהם (מבחינת מגבלות בשירות). אני מקוה שאני לא נאיבי, אבל נראה לי שיש לי על מה להאבק ואני מקווה שבסוף גם אצליח.רק חבל שהצבא יהפוך את כל התהליך לארוך ומיגע. וזהו.

black_magic

New member
כל הכבוד!

על העקשנות, אם תתעקש ולא תוותר גם אתה תוכל לשרת כלוחם אם זה החלום שלך :) מאחלת לך בהצלחה!!

מעיין©

New member
אל תוותר../images/Emo70.gif

אם זה באמת חשוב לך - תילחם על זה
אני שולחת לך הרבה הרבה בהצלחה

LordNor

New member
בוא נראה...

אין לי מילים נוספות, שיהיה לך בהצלחה במאבק

Dizen

New member
זאת הגישה הנכונה../images/Emo70.gif

לא לוותר. פשוט לא. ותודה שסיפרת לנו את הסיפור של הבחור, זה מאד מעודד
ושיהיה המון המון בהצלחה
הצבא הופך כל פיפס לתהליך ארוך ומיגע

TRANSFER

New member
כל הכבוד על הנחישות../images/Emo13.gif

תמשיך במאבק אל תכנע. הרבה הצלחה בהמשך. ותמשיך לעדכן.

שמר דארלינג...

"אף פעם אל תפסיק לא תפסיק לחלום" שאב את כל האנרגיות החיוביות מהסיפורו של "הלוחם המתנדב" שנאבק מבלי לחשוב על הזמן שמתקתק, ותחליט שאתה רוצה באמת ומוכן לעשות ואני מדגישה לעשות ולא רק לרצות, מספיק ותראה שזה אפשרי
מעריכה המון את מה שאתה נלחם למענו
מאחלת לך המון המון בצלחה ומאוד מקווה שתצליח

למעלה