עוד אחד....

אורחת@

New member
עוד אחד....

מקרה שקרה כך קרה.... יום שבת. הבאנו את המזרון לסלון בליווי נרות, סיגריות מגולגלות ומוזיקה משובחת. מזמוזים ארוכים אחרי כמה ימים של "בלי" מלאי תשוקה בתוספת של דיבורים.. ומדברים על עוד אחד.. שיצטרף... זה כ"כ חירמן אותי וגם אותו!! ואני תוהה איפה אפשר למצוא את העוד אחד הזה. אנחנו זוג מרשים ומאוד מיני. יש פה מישהו שדבר כזה יכול לעניין אותו? אני רוצה להרגיש 2 בחורים איתי מלאי תשוקה.. הפנטזיה שההתחלה תהיה רק עם ה"זר" וחברי יתבונן ומתישהו יצטרף... כתבו לי פה מחכה ומצפה...

omer_1974

New member
למסתורית ...

אורחת מסתורית, אני חייב לומר לך שרק מלקרוא את התיאור הקצרצר שלך בהתחלה הצלחת לעורר בי איך נקרא לזה ... השראה. את מתארת לעצמך שהיא הרקיעה שחקים לאחר שקראתי את המשך הודעתך. אני חושב שאני יכול לענות על ציפיותיך. צרי קשר ...

רב-און

New member
רעיון לשיפור הפנטזיה

שני תאומים מטריפים יטפלו בך וחברך יסתכל ילמד ויצטרף אם תרצי כנסי אלי למייל ותקבלי פרטים

אורחת@

New member
שלום למעטים שענו...

שלחתי לכם מסר אישי אז או שתענו לי שם או פה.. מחכה...

etg

New member
הנה עניתי...

אין לי מושג על איזה מסר את מדברת אבל מעונין לדעת...

הי אורחת - עידכון../images/Emo24.gif

הי אורחת מה חדש ? תשוקה זה עיניין לוהט בדמי ותיאורך רק מעלה את רמת האנדרלנין אצלי בדם אני חושב שאוכל לתרום הרבה לפנטזיה שלך ולהלהיט את המשחקים המקדימים שלך נראה לי שאוכל לעמוד בציפיותייך כתבי בחזרה שלך אובי 1 קנובי

sami111

New member
מיוחד ../images/Emo42.gif

והוא יגיע, ואותך יענג, את תשוקתך ירגיע ואלייך עורג. בקיצור - נשמע מדליק. כתבי ונראה . . .

למעלה