עזרה ודחוף!

עזרה ודחוף!

יש לי בעיה קטנה (שאני מקווה שלא תהפוף לבעיה גדולה...) שכבתי עם החבר שלי בחודש האחרון מספר פעמים בלי קונדום אבל הוא תמיד גמר בחוץ. הייתי אמורה לקבל מחזור ביום שבת שעבר ועדיין לא קיבלתי, כלומר הוא מאחר בשבוע ויומיים. אני כן מרגישה כאבים כמו כאבים שלפני מחזור אבל עדיין לא קיבלתי. מה לעשות? מה הסיכוי להיכנס הריון אם הוא לא גמר בפנים? בבקשה תעזרו לי, אני מתחילה להילחץ מכל הסיפור...

אטיוד5

Active member
כן, יש סיכוי.

כי את יכולה להכנס להריון מנוזל המופרש עוד טרם גמירה.

כפיר 38

New member
תרכשי ערכת בדיקה עצמית ....

אל תיכנסי לפניקה או חשש , תבדקי את עצמך בעזרת הערכה ואז תדעי - אני יודע שזה מפחיד , אבל צריך להיות ריאליים ולעשות את זה - לא למשוך זמן מיותר בחששות ולבטים - זה לא יעזור כשתדעי מה מצבך : הריון או לא , אז זה כבר התמודדות אחרת ואני מאחל לך תמיכה והצלחה - מקווה שלמדת לקח שקונדום צריך כידי שמקרים שאת חוששת מהם - לא יקרו לך ויסבכו לך את החיים ואם את בהריון - יש תמיד עזרה מכל מיני גורמים למינהם שיתמכו בך

shocco24x

New member
קיימות רק שתי אפשרויות...

או שאת בהריון או שלא... לאיזו עזרה את מצפה מחברי הפורום?? את העזרה היית צריכה לבקש לפני המישגל.

amazone

New member
תעשי בדיקת דם

מקווה שלא חושבת על הפלה ולהבא - פוסטינור

אטיוד5

Active member
נסיון בחתימה 1

מילים: מוסקט לחן: עממי הליבוט מפואר לו היה לי הייתי קוראת לו נפתלי אך אם פתאום הוא יחליט לפלרטט בשונית אקרא לו לבטח פוטית

אטיוד5

Active member
2

מילים: מנגולי מילים: מוסקט לחן: אוסטי לחן: עממי היה היה איש שמו אטיוד הליבוט מפואר לו היה לי להשקל הוא אהב בייחוד הייתי קוראת לו נפתלי לא עזר לו השסק אך אם פתאום הוא יחליט וזה בכלל עסק לפלרטט בשונית שהוא מחוסן מריפוד אקרא לו לבטח פוטית

למעלה