עישון במקום העבודה

עישון במקום העבודה

נעים מאוד אני עובדת מזה כשנה במשרד שבו יש שני מעשנים, הבוס והמזכירה, הם מעשנים בחדרים שלהם אבל ללא ספק אני "זוכה" לחומרים אחדים מהסיגריות שלהם. כן, אני יודעת שזה אסור על פי חוק כן, אמרתי כמה וכמה וכמה וכמה וכמה וכמה וכמה פעמים (גם בראיון הראשון) שזה מפריע לי, אמא שלי הייתה כל חייה עם אסתמה ונפטרה בסוף מ copd. כן, אני שונאת לבוא הייתה מסריחה לילדים שלי (ובתופה שהנקתי את הבת שלי זה היה הכי גרוע. כן, הם הבטיחו שיעשנו בחוץ או בדלת סגורה תמיד לא, זה לא קורה. האמת, נשבר לי חוץ מללכת הביתה, יש מה לעשות? אני פותחת קצת חלון לנשום, לא עוזר כל כך. אני אישית לא אסמטית, אבל עם הרבה "בעיות" עם סינוסים בעבר, אלרגיות וכו'. כיוון שראיתי מה עבר על אמא שלי, אני לחוצה... יש לילות שקשה לי לנשום. ובעיקר, כפי שכתבתי, נשבר לי שמזלזלים לי ככה בבריאות. בהתייעצות עם רופא המשפחה , אמר שעצם זה שאני מריחה את הסיחרון, זה אומר שאני שואפת חלק מהמזהמים.

את בהחלט צודקת

את צודקת 100% העישון הפסיבי הוא כ"כ מסוכן כמו האקטיבי הבעייה זה שזה הבוס שלך וודאי יש לך חששות לעשות יותר מדי רעש אך יש פה שתי אפשרויות: לשתוק ולסבול בשקט (מה שאני לא מייעצת לך) או לפנות לאגודה למלחמה בסרטן ו/או למשרד לאיכות הסביבה צריך להילחם בדרכי נועם בהצלחה

ואם אפנה, מה יעזור?

הוא יודע מה הסכנות. אני שוקלת לחפש מקום אחר, אף פעם לא התפשרתי בעניין זה.

למעלה