עמנואל!!!!!!!!

AdiGoldman

New member
עמנואל!!!!!!!!

אז לא, לא שכחתי את אהובי הנצחי ג'אן ג'אק אבל כן.. יש מישהו קצת ככה בצד.... עמנואל מואר הידוע לכולם כרגע בתור "מלך השמש" הוא כזה חמווווווווווווווווד... והוא שר כל כך מדהים.. כן, אני מתה על השירים מle roi soleil כי הוא שר ממש מדהים והשיר L'or de nos vies, עם כל האמנים, הוא שיר די משעמם והסיבה היחידה שאני אוהבת את השיר זה בגלל שהוא שם.. אז כן... ארםם קצת קראש הייתי אומרת.. לא נורא, זה לא מזיק...

roypeles

New member
וואלה לא ידעתי...

הוא די נחמד.... הבנתי שהוא בדרך לאלבום סולו.... נחכה ונראה אז במבחן האמיתי... אגב, אני גם מאוד אוהב את השירים ממלך השמש

מרי לי

New member
אני האמת יותר מתלהבת מהשני

זה שמנגן פה על מפוחית שהוא יוציא אלבום סולו....לו באמת יש חתיכת קול
http://www.youtube.com/watch?v=ZrbkNdoAQNc גם עמנואל טוב, אבל הבחור השני (שאין לי מושג איך קוראים לו) גונב לו את ההצגה....

AdiGoldman

New member
קוראים לו

Christophe mae וסורי הוא לא מעניין אותי כל כך. אבל עמנואל יש לו קול כל כך מרגיע... פשוט... יו אני לא יכולה אני מתה עליו.

מרי לי

New member
לא יודעת.... כשהוא שר...

אני כל הזמן פוחדת שהוא יזייף, כמו התו של JE FAIS DE TOI וכריסטוף מאה ב VICE VERSAIILE - הופכים אותו באוויר והוא ממשיך לשיר כאילו כלום...... ואת זה אני מעריכה מאוד... http://www.youtube.com/watch?v=EsPTv1-uiLY

AdiGoldman

New member
איפה הוא זייף?

הוא לא מזייף בMon essentiel. השיר ששמת של כ ריסטוף הוא לא באיכות משהו אז אני לא יודעת אבל אולי הוא פשוט פלייבק ואז מן הסתם שהוא שר אותו דבר?

מרי לי

New member
הוא שר לייב - זה לא פלייבק שומעים

הוא לא זייף אבל לא נוח לי כשהוא שר את זה

אני אוהבת את שניהם

אבל את עמנואל יותר... בקומונה פעם כתבו שהם שרים ב"חי" במחזמר אבל שבגלל המיקרופונים זה נשמע קצת פחות טוב (כי הם לא יכולים להזיז אותם). אם הם באמת שרים ב"חי" אז כל הכבוד להם, כי מהקליפים שראיתי הם רוקדים וזזים שם המון, וזה ממש קשה. לכריסטוף יש קול מחוספס כזה שלא כולם אוהבים (עניין של טעם), אני דווקא אוהבת אותו וחושבת שהוא מאוד מיוחד (יצא יפה במיוחד בגרסה של MON ESSENTIEL בNRJ) אבל הוא לא כ"כ משתנה אז קצת משעמם לפעמים. לעמנואל יש קול שאני מאוד אוהבת, הוא שר גם נמוך וגם גבוה, וזה משהו שלא כל זמר יכול לעשות. יש שיר במחזמר שנקרא Pour arriver a moi ושם עמנואל שר נמוך וזה גם ממש יפה.

מרי לי

New member
יש לך זיכרון טוב../images/Emo70.gif

כן, הסברתי על זה לשיר עם ה"מדונה"(סוג של מיקרופון) זה מרגיש כמו לשיר ל1000 איש בלי מיקרופון וזה לא כייף בכלל.... אני מאוד אוהבת את POUR ARRIVER A MOI שניהם טובים, פשוט לדעתי ולטעמי האישי - אני הייתי קונה אלבום של כריסטוף, ושל עמנואל הייתי חושבת אם לקנות או לא.....

למעלה