עצה לבני בן ה 4...

shoshi14

New member
עצה לבני בן ה 4...

שלום לכולם, מאז שבני בן שנה יש לו בעיה בנקבוביות בעפעפיים, כל פעם יוצא לו עיגול , קוראים לזה כלזיון... הייתי אצל המון רופאים שבהתחלה "פיצצו" אותנו באנטיביוטיקות וסטראואידים ובסופו של דבר אצל רופא עיניים שאמר שאין מה לעשות אלא רק לשטוף את העיניים טוב כל יום שאלתי היא, האם יש טיפול אלטרנטיבי שאולי יכול לעזור? אני חייבת להוסיף שני רגיש לאור בצורה בלתי רגילה אפילו מפריע לו הדלקת נרות, לא מסוגל לעמוד בכך... מה יכול לעזור יש עצה ??? האם יש סיכוי שרפואה סינית תעזור??? אשמח לתשובות בבקשה...

tomifu

New member
הייי שושי

הייי שושי... תשובתי לגבי נושא זה דומה למה שאני ממליץ גם בנושאים אחרים... עקרונית יתכן ובהחלט ניתן לעזור.. עם זאת יש לפנות למטפל מוסמך לפגישת אבחנה ע"מ לבדוק בדיוק מה מקור הבעיה עפ"י המודל הרפואי הסיני ולבנות תוכנית טיפולים מסודרת ע"מ לפתור אותה. בד"כ במקרים כאלו עושים שימוש בדיקור סיני ובצמחי מרפא (ביחד, לחוד כל מטפל עפ"י צורת העבודה שלו) מקווה שעזר ומאחל רפואה שלמה תום

ינוקא1

New member
להתחיל לטפל ברגישות לאור.

בהדרגה לחשוף אותו לאור - להגיד לו להיות מול האור בעיניים עצומות (אך לא עצומות בחוזקה) , וכאשר ירגיש מספיק נח , שיפתח אותן מעט. כאשר עיניו מתעייפות מהאור , לכסות אותן עם כפות הידיים. בהתחלה לנסות מול נרות , אחר כך לנסות מול השמש בשעות השקיעה \ זריחה. כמו כן בהתחלה זמן קצר או אפילו קצרצר , ולהאריך בהדרגה. עד שהרגישות לאור תיעלם. העיניים זקוקות לאור , וסביר שכאשר זה יקרה גם הבעיה השניה תמצא את פתרונה. רצוי לפנות למטפלים בשיטת בייטס או בשיטת מאיר שניידר. בהצלחה רבה.

ינוקא1

New member
כתבתי תגובה

ולצערי זה מחק. בגדול , הפתרון הוא קודם כל לעבוד על הבעיה השניה - החשיפה לאור , ואז הבעיה הראשונה תשתפר מאליה. הדרך היא חשיפה הדרגתית ואיטית לאור , עד שהרגישות תיעלם. כדאי לפנות למטפלים בשיטת דר' בייטס , או בשיטת שניידר , אפשר גם להתקשר אלי ולהשאיר הודעה.

למעלה