ערב טוב זהבה..קיבלתי תור לפיזיוטרפיה

mevav1

New member
ערב טוב זהבה..קיבלתי תור לפיזיוטרפיה

וסטיבולרית לורטיגו. רציתי לדעת, איך זה נעשה? האם זה דבר לא נעים שגורם לסחרחורות יותר ממה שיש? האם מובטח לי החלמה מלאה מהצרה הזו? ועוד שאלה..בקופה"ח שלי(מאוחדת), לא נתנו לי אישור להגיע לוולפסון אלא רק לקופה עצמה, היכן שאבחר. הפקידה טענה שזה אפילו לא מופיע במחשב . האם בקופה עצמה נותנים את אותו הטיפול המקצועי כמו בביה"ח? וכיצד פרט לפרטי אוכל לעשות את זה בביה"ח? אם את יודעת אולי דרך ביטוח פרטי...? אודה לך לגבי התשובות. ערב טוב. מירב.

zs1957

New member
תשובות למירב תור לפיזיותרפיה

שלום מירב, פיזיותרפיה ווסטיבולרית תקל מאד על התקפי הוורטיגו בנוסף כדאי לשלב טיפול אצל מומחה לסחרחורת. הקופה לא ממהרת לתת טופס 17 ולכן שולחת אותך לרופאים שלה. מרפאות סחרחורת קיימות בבתי חולים. אם ברצונך להגיע למרפאת הסחרחורת בבית החולים וולפסון יהיה עלייך לשלם 170 ש"ח בכל ביקור,אין החזר כספי מהקופה. רפואה שלמה, זהבה שחם

mevav1

New member
ערב טוב זהבה../images/Emo199.gifותודה על התשובות../images/Emo140.gifבנוגע

לפיזיו'..כיצד עושים אותה?אני סתם חוששת מפני דבר מה לא נעים..והאם את יודעת אחרי כמה טיפולים אחוש הטבה? הפקידה בקופה אמרה לי שהיא מעולם לא שמעה על מרפאה שכזאת בביה"ח ולכן לא הבינה מה אני רוצה ממנה. היא טענה שאין אצלם בכלל קוד להגיע אפילו איכשהו למרפאה שכזו ומעולם לא נתקלה בזה. לכן אני חושבת שבאמת אגיע באופן פרטי. אבל את יודעת אם אפשר דרך ביטוח פרטי לקבל החזר או משהו כזה? ואין לי בעיה לשלם פרטי לביה"ח, השאלה היא כמה פעמים צריך להגיע לשם, כי זה מרושש אם זה תכוף. תודה רבה וערב מקסים. מירב.

zs1957

New member
פיזיותרפיה וסטיבולרית

שלום מירב, פיזיותרפיה וסטיבולרית נעשית ע"י פיזיותרפיסט מדובר בתרגילים למניעת סחרחורת תרגילי ראש ,צוואר ועמוד שדרה.. מטרת התרגילים להקל על הסחרור. לעיתים התרגילים עשויים לגרום לסחרחורת ,במצב זה מפסיקים ונחים. הפיזיותרפיסט מצאים לך אתהתרגילים בהתאם למצבך. את נפגשת עמו והוא משוחח אתך לפני תחילת טיפול. אם יש לך ביטוח פרטי תבררי האם זה מכסה ועד לאיזה תקרה. כמו שציינתי הטיפול נעשה במרפאת הסחרחורת בבית חולים במחלקת א.א.ג. הקופות מסרבות לתת התחייבות ומפנות לרופאי הקופה. כדי להגיע לוולפסון למרפאת סחרחורת יהיה עלייך לשלם 170 ש"ח לביקור. תרגישי טוב. זהבה שחם

למעלה