ער בלילה בגלל טינטון וסיחרור. מחפש עזרה

ער בלילה בגלל טינטון וסיחרור. מחפש עזרה

ער בלילה וסובל 5 שנים מטינטון וגם מסיחרור וזה נהיה בלתי נסבל. ביקרתי אצל הרבה מומחים לבעיה ועשיתי בדיקות כמו שאמרו ובסוף כולם אמרו אותו דבר שאין פתרון ואין מה לעשות?!! אני נואשתי מכל המומחים אבל מוכן לעשות הכל כדי להרגיש כמו בן אדם. מעוניין לשאול את המנהלת שלהפורום או מישהו שמבין לגביי מה אפשר לעשות ולמי אפשר לפנות כדי לפתור את העניין או אפילו רק להקל קצת. תודה רבה לכל מי שיכול לעזור.

shay2110

New member
טינטון

שלום לך אם אתה ער בלילות למה אתה לא משתמש בכדורי שינה? האם אתה שומע את הטינטון גם כשאתה נימצא בחוץ או רק בלילה? אני גם סובל מטינטון כשנתיים הייתי אצל כמה מומחים אך ללא עזרה מה שעוזר לי לישון בלילה הוא כדור קלונקס יום טוב

zs1957

New member
ער בלילה בגלל טינטון וסחרור

שלום רב, חולי טינטון הסובלים ממצב של חוסר שינה מקבלים קלונקס נוגד חרדה שיסייע לך לישון בלילה. זה יקל עליך מאד . אנא פנה למרפאת טינטון וסחרחורת לקבלת טיפול רפואי. הטיפול המקובל הוא TRT ,בנוסף יש קבוצות הרפיה ע"י מומחה לטינטון שמאד עוזרות. רפואה שלמה, זהבה שחם

TwilightBreeze1

New member
שלום

מהאיטיות של הבתיבה שלי בעברית אני אכתוב באנגלית Hi, I have high pitched tinnitus. I have made myself a combination of sounds that helps me to sleep at night, I mixed-in some sounds from a shareware program that is called Tinnitus Masker Deluxe ver 5.0 (the sounds i mix in together are 'cicada 2','train cabin', and 'fire'). I also use a compressor software on my pc that evens out volume from different sounds to more-or-less one level. I can send you by email the sample of the sound I got, if you want. I just turn it on on a low volume and go to sleep with it. Just give me your email, and I'll send it to u. Another thing that I found very helpful for me to get asleep is to tell myself repeatedly 'thank you for getting asleep .. thank you for getting asleep.. ' in hebrew (toda leha al iradmut... toda leha al iradmut..' )(aka use the law of attraction that is detailed in the movie 'the secret'.). I found that i get asleep 3-4 times faster when I do that.

למעלה