פאק, אנשים, מה נסגר איתכם??

פאק, אנשים, מה נסגר איתכם??

אז היתה רעידת אדמה, מה הסיפור?? על כל שטות לרוץ לפתוח פורום? יש אנשים שזה הכיף שלהם? וכל היותר בוגרים שפה... אני בן 22, וכשהייתי בן 12 היתה רעידת אדמה יותר חזקה מזו. איך זה ש"זו הפעם הראשונה שלכם"?? בחייאת... כולה רעידת אדמה... תקראו את העיתונים של אחרי הרעש שהיה באיראן... מה תגידו כשזה יקרה גם פה??

הלוווו

לא כולם דדים עם זה נהדר כמוך

כל אחד וההתמודדות שלו

אכן יש כאלה שלא חשו את הרעידה ושלא התרגשו ממנה, ואחרים חוו תחושות מאד לא נעימות... בשביל זה אני כאן... שיהיה ערב נעים, טלי

בהחלט חוויתי את הרעידה

אך לא נכנסתי לפאניקה. המשכתי לשבת ולהתעסק במה שעסקתי לפני שכל הבלאגן התחלתי. למרות שתהיתי האם התקרה עומדת להתמוטט או לא

yoo

New member
אני תומך...

בשנת 96 היתה כאן רעידה באמת באמת באמת חזקה ומפחידה, וכאחד שרעידות אדמה הן אחת הפוביות שלו (בשנים מסויימות הייתי פשוט מתקשה לישון בלילה מהפחד שבכל רגע יכולה להתרחש אחת) הרעידה של היום באמת לא הצדיקה את הפאניקה שהיתה סביבה... בחייכם, היה צריך להתאמץ כדי להרגיש אותה!

yoo

New member
הבהרה קטנה

אני תומך בו בקשר לפניקה, אבל פורום לנפגעי הלחץ הוא רעיון טוב ומרגיע :)

MetallicA17

New member
בדיוק מה שרציתי לדעת.... ../images/Emo13.gif

קודם כל מזל טוב על הפורום, ברור שזאת לא הרעידה האחרונה, ואנחנו צריכים פורום כזה
. איזה רעידה הייתה יותר חזקה? 96, או מה שהיה אתמול? כי אני אישית לא הרגשתי את הרעידה (ישנתי
) כשקמתי ביקרתי כהרגלי בynet הכותרות היו "רעידה....," אני חשבתי רעידה "מטפורית" במשק או משהו, אנערף
, לחצתי על הקישור (כאילו שהיה לי משהו אחר לעשות) ולתמונות שם התווספו המשפטים פינוי מבנים בת"א, אנשים בפאניקה וכו' וכו', ואז נפל לי האסימון (אני יודע, יש לי קליטה מאוחרת
). אוקצור, השאלה שלי היא: ב - 96 לא עשו עניין מהרעידות שהורגשו כמעט כל השבוע... אז מה שונה ברעידה הזאת?

לפי המידע בעיתונים...

ב 96' היתה רעידה חזקה יותר. למה כעת יש יותר "רעש תקשורתי"? אולי כי היום האינטרנט, וכל אמצעי התקשורת הרבה יותר חודרניים, ונמצאים ב LIVE בכל רגע נתון, בבית של כל אחד מאיתנו. שמחתי לשמוע שהרעידה עברה עליך בשלום, שלך, טלי

הכל כתוב

המידע הזה כתוב בכל כתבה בעיתון או בכל מקום אחר. הרעידה הנוכחית היתה 5.1 בסולם ריכטר. הרעידות הקודמות היו יותר, אבל אני לא זוכרת כמה.. סופ"ש רגוע, שלך, טלי

time forain

New member
ב-96' העוצמה במוקד הרעידה

הייתה בערך 6.2 בסולם ריכטר, אם אני לא טועה מוקד הרעידה הייה 100 ק"מ דרומית לאילת. איזה מזל.

למעלה