פדיחה

יצאתי עם גרושה מדהימה. סקסית, יפה ובטוחה בעצמה.
מהדייט הראשון כל מה שרציתי זה ללוש את הציצים הגדולים ולנשק את השפתיים המלאות שלה.
מפה לשם, דייט שלישי אצלה בדירה, הילדים שלה אצל הגרוש.

העניינים התפתחו מהר, לא הספקנו לסיים את בקבוק היין וכבר עטפנו אחד את השניה. התרגשתי שהשפתיים שלנו התקרבו.
הידיים שלי נכנסו לה מתחת לחולצה, וואו, עד כמה שציפיתי למפגש עם השדיים שלה, זה היה אפילו יותר נפלא.
בגדים התעופפו לכל עבר, גופינו העירומים צמודים צמודים, לשונותינו מתערבבות ומחליפות נוזלים.
כבר פה נדלקה לי נורה, הרגשתי חרמן יתר על המידה.

רציתי לחדור אליה אבל ידעתי שלא אחזיק מעמד,
השכבתי אותה, התכוונתי לרדת אל בין רגליה, ללקק אותה עד לפורקן ואחרי זה לחדור וגמור עניין.
אבל משהו בתכנון שלי השתבש בדרך, בזמן שאני רוכן מעליה, היא הסתובבה ולפני שהספקתי לצלול אליה, שפתיה כבר עטפו את הזין שלי.
אחנו בסוג של 69, שאני זה שלמעלה והיא מוצצת מלמטה, ולמצוץ היא ידע. עם ידיים על הישבן שלי היא משכה אותי אליה, הרגשתי איך היא מרטיבה אותי עד הקצה, בחיי שמציצה כזו מעולם לא קיבלתי. פה נדלקה לי הנורה השניה, כי כבר הרגשתי שעוד רגע אני מתפוצץ לה בפה.

זה לא מנומס ככה להפתיע, במיוחד משהי בפעם הראשונה, בקיצור פדיחה.
נהמתי, התרוממתי קלות, נסיתי לרמוז לה בתנועות. אבל אם לומר את האמת, המציצה הייתה כלכך טובה שלא יכלתי לומר לה די.
ואז זה קרה, בדיוק שהיא משכה אותי אליה, פרקתי לתוך גרונה.
לקח לה רגע להבין ומיד שלפה אותי החוצה אבל הזרם לא פסק, לי זה היה כלכך עוצמתי כך שנשארתי ללא נוע, גומר מעליה עד הטיפה האחרונה.
כלואה מתחתי היא נאבקה בזין שנוזל לה על הפנים, משהספיקה לה הסיטואציה הדפה אותי אחורה.
התרוממתי ומיד קרסתי על הספה, אני חושב שהיה לי חיוך מרוח על הפנים, חוויתי אורגזמה נפלאה, ומה איתה?
לה היה מרוח זרע על הפרצוף, המון זרע. באופן לא צפוי היא לא נראתה כועסת. "וואי, סליחה, אני מתנצל." אמרתי "הייתי כלכך חרמן עלייך ופשוט לא הצלחתי להתאפק." היא חייכה, ניגבה עם היד את הפנים הדביקות שלה "זה בסדר... האמת זה לא פעם ראשונה. קשה לכם להתאפק שאני נותנת מציצה" אמרה וקרצה ;)

למעלה