פיטורין והריון

מצב
הנושא נעול.

leasho

New member
פיטורין והריון

פיטורין והריון
עבדתי 11.5 חודשים במעון ילדים פרטי ופוטרתי עקב רצונה של המנהלת למנוע ממני תנאים סוציאלים ופיצויים. כעבור שבועיים גיליתי שאני בהריון. האם פיצויים אלה תקפים? (יצא לי לעבוד חודש בהריון ללא ידיעתי וכמובן ללא ידיעת המנהלת)

leasho

New member
אופס טעיתי

פיטורין והריון
עבדתי 11.5 חודשים במעון ילדים פרטי ופוטרתי עקב רצונה של המנהלת למנוע ממני תנאים סוציאלים ופיצויים. כעבור שבועיים גיליתי שאני בהריון. האם פיצויים אלה תקפים? (יצא לי לעבוד חודש בהריון ללא ידיעתי וכמובן ללא ידיעת המנהלת)
אופס טעיתי
השאלה כמובן האם פיטורים אלה תקפים?

כן, הם תקפים. אומנם אסור לפטר

אופס טעיתי
השאלה כמובן האם פיטורים אלה תקפים?
כן, הם תקפים. אומנם אסור לפטר
עובדת בהריון אלא באישור המפקחת במשרד העבודה. אצל המפקחת על המעביד להוכיח כי אין קשר בין הפיטורים להריון. אם הוא יוכיח כך לשביעות רצונה, הפיטורים יהיו תקפים. במקרה שלך, היא כלל לא ידעה על ההריון ולכן כנראה שקשה יהיה לקשור בין הדברים.......

שיר ורד

New member
תקפים, אבל

פיטורין והריון
תקפים, אבל
מאחר ופוטרת לאחר 11.5 חודשים, את זכאית לפיצויים, כי הפיטורים נעשו סמוך למועד זכאותך לפיצויים, וכדי להמנע מתשלום פיצויים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה