פלאפלים מומלצים ללא גלוטן

dory38

New member
פלאפלים מומלצים ללא גלוטן

שלום, איפה אני יכול למצוא פלאפלים מומלצים ללא גלוטן (או שמגישים גם פיתות ללא גלוטן), באזור ת"א והמרכז? תודה.

net the jet

New member
ממליצה על ‘הקוסם’ ברח שלמה המלך 1 תא. יש פיתות נטולות

גלוטן, ורוחצים סכינים וכפות לפני שמטפלים במנה נטולת גלוטן. ופלאפל שווה ביותר.
יש את רשת פלאפל בריבוע. אישית חטפתי כאב בטן אחרי שאכלתי באחד הסניפים פעם, לא ניסיתי שוב.

dory38

New member
מכיר את הקוסם

אכלתי שם בתקופת הצבא, הרבה לפני שהתגלתה אצלי הרגישות. הם גובים תוספת תשלום על פיתות ללא גלוטן?

dory38

New member
זה נראה לי טיפה שוד

אבדוק איתם, אם אפשר להביא פיתה משלי ובכך לחסוך את התוספת.

net the jet

New member
שוד? פיתות ללא גלוטן יותר יקרות מפיתות רגילות

זה שזה לא בסדר אולי, זה כבר ויכוח אחר.
אני לא זו שעושה להם ( או לכל מקום אחר שמוכר מוצרים נטולי גלוטן ) את החשבון, אבל בתור אחת שקונה הרבה חומרי גלם נטולי גלוטן, אני יכולה להגיד שהם גם יותר יקרים, וגם בגלל שמקומות שמייצרים מוצרים ללא גלוטן מייצרים יחסית כנות קטנה, כל אילו דברים שמן הסתם מעלים את המחיר של המוצר הסופי.

נכון, חלק גדול מהמחירים אולי מוגזמים, ונכון, זה לא קל להיות צליאקי מכל מיני בחינות, ואין תמיכה כלכלית או גב מהממשלה למוצרי יסוד, אבל., בתור מליאקית, מקום שיש בו מודעות ומתייחס לבעיה שלי ברצינות ( שוטפים כלי הגשה, מחליפים כפפות וכו) שווה לי פעם בתקופה לקנות שם, בלי לעשות עניין מהתוספת של כמה שקלים.

זו הדעה שלי.

d a p h n a

New member
בפתח תקווה

בפלאפל חתוכה יש פלאפל ללא גלוטן בפיתה נטולה (משערת שגובים עליה תוספת במחיר. כמו נטע, לא רואה עם זה בעיה).
כמו כן, ברח' חיים עוזר יש את טורקישווארמה שמגישים שווארמה - ולדעתי גם פלאפל - נטולה בלאפה ללא גלוטן.

למעלה