פנטזיה על רכיבה

פנטזיה על רכיבה

אנחנו זוג יפה וסקסי מהצפון, לאישה פנטזיה: לרכב עירומה מול גבר עירום על גבו של סוס... כשאברו ממלא אותי... ותנועות הרכיבה עושות את השאר.. האם יש רוכב מיומן מאזור חיפה והסביבה שגם נראה שרירי וקשוח שירים את הכפפה הזו? אם כן כתוב אל ה אי-מייל שלנו

הי זוג זוגי ברוכים הבאים

אז כך עם בעניני סוסים עסקינן הרי שהכותב הינו בלי ספק הרוכב בעל האון הטוב ביותר במזרח התיכון ולחילופין בעל האון הרוכב הכי טוב בכל אופן בואי ואתאר לך משהוא: את על הסוס תרכבי פניך לאחור ,אוחזת ברעמה מביטה בזנב ומולך ישב אל האהבה רב-און האביר אלוף הרכיבה אל חוף הים נדהר בדממה לילה ומלא כוכבים ילוו בשירה את חולצתי אזרוק חולצתך גם היא לא תשרוד אגחן קדימה ובשפתי אטעם את קטיפת פיטמותיך המזדקרות חצאית המעטפת שלך תועף ותגלה לאויר הים את ערוותך החשופה מדיפה ריחות של אהבה ואברי הקשוי רוטט בערגה מצפה לזאת הפגישה אקרבך אלי אחדירו לתוכך,חמה ורטובה בולעת כולו בשקיקה והסוס דוהר וגופך קופץ דוהר הוא גם על אברי הלוהט אנקותייך מרעידות את האויר ידייך ננעצות בגבי חורשות בו סימנים אני את שדייך לופט מלטף את גופך מחזק אל גופי ואת לפתע פוערת פיך גומעת את אויר הים לראותייך ובו בזמן פולטת זעקת אביונה אדירה מרגיש אני את רטיבותך גולשת על גופי ורגלי ריחך מטריף מעורבב בריח הזעה העור והסוס מתכופף נושק לשפתייך ושומע את לחישתך "דור" רוצה עוד....... רב און

אגב תשוקה איתך רוצה את אותה

הפנטזיה שכתובה פה

זוג סקסי מנסיון אוכל לאמר ....שיש

לרכב ללא אוכף שמדכא בלחצו את החשק, אפשר אוכף מכסיקני אבל לאנשים דקים דקים כל כך אני לצערי לא באיזור חיפה,אבל שחום מצודד ורוכב מיומן והנתון הנוסף, מצוייד ב"אלה", משהו לא קטן

עדיין מפנטזת

ובכן ... לא נמצא רוכב מיומן חתיך ובעיקר אמיץ שירים את כפפת הפנטזיה הזו... מה זה אומר בעצם??? האם ייתכן שהגברים המפנטזים כאן מעדיפים את הפנטזיה על עצם מימושה???

סוסי האהוב סימבאד הגם אם הוא חזק

לא אקחהו עד לחיפה למען הנאתי הצרופה סימבאד כך תמיד היה, אושרו חשוב מכל אישה לו ההר אוהב את מוחמד יגלגל עצמו אליו בברכה

ועדיין לא שאלתי את השאלה החשובה

האם האישה שבעטיה נצא למשימה......שווה עוגיה

רב-און

New member
חבל שאינך קוראת את התשובות

מה שכתבתי למעלה זאת לא תשובה? או ??

הולך עכשו ביער נחשון לרכב

שם שומם כל כך יש שם אבן ענקית CRADLE STONE שמה שם נקודת ההתעלסות המופלאה ואין מסביב נפש חיה

על זה אספר לא פנטזיה אלא סיפור שהיה

עת באה לבקר אותנו חברה אנגליה שלרכב כל כך רצתה וגם את שותפה לרכיבה רצתה לנסות בהזדמנות ראשונה שנקראתה ביער נחשון הידוע במקומות המסתור למעשי זימה ושם על "אבן הערסל" בינות לעצים המגינים על הזוג הנשגל פרצה לה התשוקה בכל עוצמתה

הודעתך - רבאון מפליאה ביותר....

עצות ראיתי... שירים לרוב כאן קראתי... אפילו טרוניות ("האם זו לא תשובה...?")שמעתי. אבל...ולו הודעת מייל אחת עם הצעה רצינית לא קיבלתי. מסתתרים מאחורי שמות מפוצצים...וכשמגיע הרגע, נשארת ההמחאה ללא כיסוי.

למעלה