פנטזיה שאני חייב לממשה

פנטזיה שאני חייב לממשה ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

פנטזיה שאני חייב לממשה שם: גקי האחד נושא: תשוקה\רצון של גבר בן 53 (אני) תוכן: זה כ-3 חודשים אני מרגיש תשוקה ורצון להחזיק בזרועותי בחורה צעירה נאה וחטובה לפנקה ולענג את גופה היפה והחטוב וכמובן לקיים איתה יחסים. לגבר בגילי זה משימה קשה להשיג אחת כזאת.(אל תכתבו לי שאני סוטה מין כי זה לא נכון והרבה גברים בגילי בעלי כושר מיני כשלי יש להם את אותו רצון) אז ביליתי עם נערת ליווי יוקרתית עשינו סקס נהדר,היא פינקה ועינגה אותי ואני נהנתי מגיפוף ומיזמוז גופה הנפלא.יומים היה ראשי בעננים ואפילו שקלתי להפגש איתה מדי פעם. אבל בדיעבד כשישבתי עם עצמי והרהרתי אז רק קלטתי שלמעשה הייתי עם זונה שיפתה את השם ל"נערת ליווי".וכל החשק להיות שוב עם נערת ליווי נגוז. עכשו אני מוטרד.כמעט כל יום אני חושב על התשוקה\רצון שתקפו אותי בזמן האחרון ואינני מוצא מנוח ושקט נפשי. כל הזמן אני רק חושב איך אני מגיע למימוש התשוקה שלי,וזה מפריע לפעמים בתיפקוד היום יומי.(למזלי יש לי עסק שמנוהל ע"י בני) אני בבעיה ולא יודע איך לפתרה. האם יש למישהו\מישהי פתרון. אני שוב חוזר ואומר:אין לי חשק ללכת יותר\להזמין נערת ליווי. היש הישהי שהיא לא נערת ליווי המוכנה לממש לי את הפנטזיה תמורת תשלום?

למעלה