פנטזייה לילית ... בהשראת מיכל

The_Incognito

New member
פנטזייה לילית ... בהשראת מיכל../images/Emo97.gif

תדמייני אותי מתיישב מאחורייך בזמן שאת גולשת באינטרנט... גולשת בפורום הזה. אני מתחיל ללקק אותך בצוואר, בעורף. מנשק ומוצץ אותך. נושך אותך נשיכות מחרמנות. מתחיל לינוק ולמצוץ את תנוכי האוזניים שלך. שולח יד לכיון השדיים מלטף, מעסה ומועך אותם דרך החולצה. מגרה את הפיטמות... צובט אותן, גורם להן להתקשות. היד השנייה שלי נשלחת לכיוון הבטן שלך. מלטף את הבטן עובר למותניים. האצבעות שלי מטיילותלאורך המותניים שלך, עולות לכיוון הידיים... וחוזרות בחזרה לכיוון שיפולי הבטן שלך. היד יורדת לירכיים מלטף אותם. היד חודרת לבין רגלייך ... מפסק את הרגלים שלך פיסוק קל. היד שלי מלטפת ומענגת אותך בין הרגלים ... מגרה אותך דרך המכנס. במקביל אני מתחיל להתחכך על הישבן הסקסי והמוצק שלך. ואת מתחילה להרגיש אותי מתקשה ומזדקר ... ההמשך יסופר רק באופן אישי.

אני מרגישה הכללללל....

מרגיש את החום שלי? את הרטיבות שלי? התשוקה שיש בי... הרצון שלי לענג אותך... ספר פה מה היית עושה... g99...

The_Incognito

New member
מי לא שם לב ?

הפלפל כסימן לתיבול מעניין וספייסי. משהוא שצריך להוסיף קצת לנאיביות שמשתוללת פה.

The_Incognito

New member
סוף מעשה במחשבה תחילה

לאט לאט עברה רק שעה מפרסום הפנטזיה או התחלתה... ניתן לשאר מבקרי הפורום הנכבדים להתרשם ולהינות... לא רוצה "לקלקל" להם עם הכיוון שלי ניתן להם קצת לדמיין מעניין מה מיכל חושבת ...

רב-און

New member
G אחרי המקלחת הלכתי לממש פנטזיה

וזה מה שקרה בסוף
זה מה שאמרה לי עכשיו בטלפון:: כשהגעת לביתי עם רדת ליל הרגשתי באויר מין זרם מחשמל, נכנסת לדירה דופק על דלתי ואני הרגשתי נקישותיך בליבי אמרת שלום,ערב טוב ובאוזני השתוללו המון מנגינות ריח הבושם מפניך הותירני מיד מובסת לפניך ריח גופך היכה בחושי רגלי וידי רעדו עד בלי די קרבת ,נגעת,וכמו ברק היכה בתוכי הרעם היה קרוב הולם בגופי הושטתי ידי חיבקתי בעדינות כמו פוחדת לשבור ,לפגוע באהוב ליבי אך זרם אדיר עבר בי מיד כשנגעת גם אתה בגופי הפשלת הסדין שכיסה מערומי וזרקת לאויר כל פיסה ובגד שכיסה את עורך. נכנסת למיטתי,מה זה קרה שאלת חם פה נורא!רטוב וריח נפלא וזחלת פנימה מתחת, גששת ליקקת את גופי נענעתה.............. ואותי כולי לקחת ואז נקישה בדלת התריעה בעלי לביתו הגיע קפצת ,בגדיך על כתפך זרקת ומבעד לחלון רצת ואני כולי עדיין חמה,רטובה ובוערת על בעלי שנכנס מיד מתנפלת ועושה לו את כל מה שכל כך רציתי לעשות.............לך

תבוא גם אל ביתי......

תיכנס אל מיטתי, מתחת לשמיכתי, תדליק את גופתי, תחמם ותלהיט אותי, תגביר רטיבותי, תעלה בערתי, בסולם תשוקתי, ותאוותי, תטריף ותטריף .....אותי, ואת מחילתי - עד איבוד חושים!!! ................... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ................... ואז אעשה לך כל מה שרציתי, כי גם אותך , וגם את בעלי - יחד פיתיתי!!!

רב-און

New member
נימפומנית

אכנס אל מיטתך, אזחל אל מתחת לשמיכתך את גופך הערום אאחוז ובלשוני תלמים בך אחרוש מצוארך ארד לבקעות ועל רמות שדיך אעלה ארדך במורדות אל ביטנך ובטבורך אעצור חניית ליקוקים אערוך ואז כשארגיש את גופך הרוטט,לאיטו למולי מתעוות אטעם את רטיבותך,אחוש בחמימותך וארגיש את טרוף חושיך את לשוני קודחת באברייך ואחר כך אם תרצי ומרעידות לא תסבלי אהיה מוכן לך לתת ולהפקיד בידיך את הטיפול ......ב.....כולי ולא אכפת לי עם בעלך אשתך אישתי או בעלי יהיו שם גם רב און

חחחחחח.........חגיגה משפחתית....

נערוך לנו במיטתי - חגיגה משפחתית, אתה עם אשתך, אני עם בעלי, אתה עם בעלי, ואני עם אשתך, נערבב את הרגליים, נמהול את הידיים, נטרוף בליקוקיים, ננשוך נשיכות, קטנטנות, מגרות, אעניק לך טיפול מדהים, ליקוק משגע, מטריף, אמצוץ בהונות רגליים, אלקק בינות לברכיים ולירכיים, אטעם את הביצים, אמצוץ את יתר המטענים - זה המטען גדול יהיה- את משאו לשחרר ירצה..... בידי ובלשוני אותו אעסה, בלחץ אגרופי אותו אכסה, את אברך אמשיך למצוץ, אנק, עד שגופך כולו ירעד, ואתה חזק......תצעק: עשית לי את זה.......ישששששששששששששש.

רב-און

New member
הבהרות-לצורך השיר והחרוז

אימצתי לי אישה אך במציאות לא ולא שבעתי מזאת המציאה היום משלם פעמים מזונות אך כציפור דרור מתעופף במסדרונות. אם לי תבטיחי לא יותר אך גם לא פחות,לעשות את מה שתארת פה בפרוטרוט הרי שגם אני אדרוש ואעשה את שני שדייך בידי אכסה את פיטמותיך הזקורות באצבעותי אעסה,את זקירותן אחוש וארצה וידי ימשיכו לרוץ את גופך למדוד ,ללטף,וללוש וכשאת את אברי בפיך ושפתייך תכסי אני את חום ערוותך הרטובה בלשוני אמדוד,אטעם,אשתה וכשאחוש את זעקתך עולה ויוצאת ארשה לעצמי גם אני את מטעני לשחרר

ללא הבטחות!!!

לא אכפת לי אם יש לך אשה או אם אתה מחזיק ב..גרושה..... אבל, כן אכפת לי מהבטחות... לא מבטיחה יותר לא לעשות.... ממה שתארתי מקודם בפרוטרוט!!! לא תמיד שולטת בעצמי, ועוד פחות מזה - בחישקי, וגם נכנעת ל .... ייצרי, והכי עושה כדברי - תשוקתי. אז............... האוהב אתה סכנות, לנסות, ולהתנסות????? מבטיחה רק לפתות, ואותך להנות - עוד ועוד ועודדדד.

The_Incognito

New member
במילה אחת ... אכזבה

שיטטתי לי ברחבי הפורומים ולהפתעתי ( אולי לאכזבתי) גיליתי שתגובתך/סיפורך/פנטזייתך איך נגיד את זה במילים יפות ורכות ... מקורי זה לא !!! חבל !!!

למעלה