פעם ראשונה שאני מצדיק את תאומים

על ה@ש

New member
פעם ראשונה שאני מצדיק את תאומים

משה תאומים, מבעלי הפועל תל אביב, גילה היום (ה´) בראיון מיוחד שהעניק לתוכנית "עושים ספורט" בגלי צה"ל שג´ובאני רוסו, קשרה של מכבי חיפה, הוצע כבר לפני שלושה שבועות להפועל תל אביב אך זו סירבה באופן חד משמעי. תאומים: "אני לא מצטער שרוסו לא הגיע להפועל תל אביב במקום לחיפה. רוסו כבר הוצע להפועל תל אביב לפני שלושה שבועות. אנחנו לא הסכמנו לשמוע מהנציג שלו ואמרתי לו שהוא יכול ללכת לכל הרוחות. סירבנו בכל תוקף לשמוע את השם רוסו לאחר ההתנהגות שלו בעונה שעברה". כזכור, אשתקד סיכם כבר רוסו את תנאיו בהפועל ת"א אך ברגע האחרון החליט השחקן להפר את ההבנות אליהם הגיע עם הקבוצה ולעבור לקבוצת המיליונים שבנה אז גד זאבי בבית"ר ירושלים. תאומים טוב עשית...מחזק את ידיך....... לא רוצה את רוסו שישחק בחיפה בסוף נראה מי תהיה האלופה...

על ה@ש

New member
הקבוצה דורשת 2.5 מיליון דולר

הפועל ת"א לא תוותר כל כך מהר על הבלם והקפטן שמעון גרשון. הפועל תדרוש עבור מכירתו של גרשון לכל קבוצה בחו"ל סכום של 2.5 מיליון דולר. כך מפרסם הבוקר "מעריב". גרשון שיצא אתמול עם הפועל למחנה האימונים באיינדהובן ימריא ביום ראשון לאנגליה שם ייבחן בקבוצת אברטון. במחיר הנוכחי אותו דורשת הפועל ייצטרך גרשון להרשים מאוד את ראשי הקבוצה האנגלית.

מסכים עם שני הדברים...

גם בעניין רוסו אני מחזק את החלטתו של תאומים. אנחנו לא צריכים בקבוצה שחקנים שמתנהגים מחוץ למגרש בצורה לא מקצועית , ומפרים הסכמים בצורה כזאת כמו שרוסו עשה בתחילת העונה עברה. לגבי גרשון , לדעתי 2.5 מיליון זה הסכום הריאלי עבור בלם ברמתו של גרשון. שייק´ה

על ה@ש

New member
אפון.... ../images/Emo5.gif

אין ספק שזהו סכום ריאלי עבור בלם ברמתו של שמעון שלנו... אבל ברופה לא מקובל לשלם סכומים כאלה על שחקנים שאינם מוכרים לקבוצות הגדולות.. ועוד בעיקר על שחקנים ישראלים שעדיין לא הוכיחו את יכולתם..בעולם.... אני חושב שהסכום הזה נועד לטרפד את ההעברה על מנת שבסופו של דבר שמעון ישאר בהפועל..... ובכול זאת אם אברטון תחליט לרכוש את השחקן בסכום הזה......... אני מאחל לשמעון את כול הטוב שבעולם...ושיהיה לו רק בהצלחה...

אדום_

New member
לפי דעתי 2.5 מיליון דולר על גרשון

זה יותר מדי!

על ה@ש

New member
לא דווקא...

כול קבוצה...והשיקולים שלה כמה השחקן שווה לה... הפועל דורשת תמורת גרשון סכום כזה כי זה מה שהיא חושבת שמגיע עבור בלם ברמתו..ולמען האמת גם אני חושב כך...
אבל שכול קבוצה תעשה את השיקולים תמורת כמה כול שחקן שלה לפי דעתה שווה לה לשחרר אותו... וזאת ההחלטה שהפועל קיבלה....למרות שעדיין למרות שלפי דעתי הסכום מוצדק.. אני חושב שזה תרגיל על מנת להקשות על המעבר שלו..כדיי שישאר בהפועל..

זה בדיוק העניין...

של כמה שווה גרשון להפועל... לכן לדעתי המחיר מוצדק בהחלט.

אדום_

New member
עוד על מכירת שחקנים...

רובי שפירא הוא הורס את הפועל חיפה, כל הצעד הזה של מכירת השחקנים הוא כדי שיהיה לקבוצה יותר כסף ושהוא יוכל לעמוד בתשלומים, והוא מוכר את תורג´מן וזיתוני ביחד רק ב-850 אלף שקל?! ואת בן שמעון ללא תמורה?! מה דעתכם על זה!?

על ה@ש

New member
אז ככה...

קודם כול הוא מחר את שניהם ב600 אלף שקל ולא ב850 אלף.. ותראה שפירא נקלע למצב.. של חובות....וכבר קשה לו לשלם מהכיס שלו.. לכן הוא החליט למכור את הכוכבים..על מנת לנסות ולצמצם חלק המחובות.. בן שמעון הפך לשחקן חופשי ולכן הוא השתחרר בלי תמורה.. הנסיבות אילצו את שפירא לעשות את מה שעשה ובזה נסגר העיניין..

אדום_

New member
טוב, עכשיו אני קצת יותר אופטימי...

בקשר לכמות הכסף שזיתוני ותורג´מן נמכרו, ראיתי פירסומים גם של 650 או 600 לא זוכר, וגם של 800, אז חשבתי ש-800, עכשיו הפועל חיפה מביאים שחקנים חדשים, לא הכי טובים שיש...אבל בכל זאת משהו, אז אני יותר אופטימי...

למעלה