צבעים

צבעים

אז ככה קנינו בית ואוטוטו נכנסים אליו. בגלל תקציב נמוך אין לנו אפשרות לשפץ את הבית והשארנו כסף רק לצביעה. אז ככה הבית הוא בית קטן קטן של 3 חדרים (רק להמחשה מדובר בפחות מ- 70 מטר מרובע) הבית בנוי כך: שנכנסים מצד ימין המטבח ואחריו הסלון, משמאל 2 חדרי שנה ומימול שירותים ומקלחת ונישה של קיר פלסטי המסתירה את הכניסה אליהם. (הקיר בצבע חום כהה) כל הבית בגווני חום כהה שנותן לו מראה מבוגר. אנחנו זוג צעיר ומעוניינים לתת לבית אווירה צעירה. אז ככה חשבתי לצבוע את הסלון בצבע חול בהיר או אפרסק, את החדר עבודה בירקרק פסטלי כזה, ולחדר שינה עדיין לא בחרנו צבע. אשמח לשמוע מה דעתכם על הבחירה ואולי לשמוע רעיונות נוספים. אני ממש חוששת לפני הצביע מצד אחד אבל מצד שני מרגישה שזה חובה. אורלי

צבעים

כמובן שיש להיפרד מצבעים כהים ובפרט חום כהה בבית שאינו גדול. באופן כללי לא צריך לחשוש מצביעה ואפילו מעט "פרועה" וחדשנית כי תמיד גם אם לא כ"כ מתאים בקלות ניתן לשנות. לבחירת הגוונים קשה לי להמליץ כי אינני רואה אל המכלול לפני אך נסו להיות צבעוניים במידה וכמובן להתאים בין גוונים אם הם יהיו זה ליד זה. בחנויות לממכר צבע ישנם פרוספקטים של חברות שונות בהן מוצגים שילובים נהדרים של גוונים ויש באפשרותכם להיעזר בכך משום שאת השילוב ערך כמובן בעל מקצוע רלוונטי.

קסנדרה*

New member
אורלי ושמוליק - מזל טוב.....

כשמדובר בדירה קטנה ובמיוחד בדירה כה קטנה פחות מ- 70 מ"ר לדעתי חייבים לשמור על בהירות בצבעים. ריבוי צבעים לא יתקבל טוב גם אם מדובר בגוונים בהירים. רצוי לשמור על גוון אחיד בחללים המקבילים בגווני הלבן-שבור, גווני החול וכדומה. אם קיים חדר ילדים, שם אפשר לגוון עם גוון האפרסק אותו אהבתך אך יש להקפיד ולבחור טון בהיר מאד. כמו כך גם לגבי חדר השינה. כמו כן יש להקפיד על תאורה מספקת שהבית יואר מספיק. בהצלחה קסנדרה

תודה על התשובה

תודה ענית לי בדיוק על חששותי, גם אני פחדתי שלדירה קטנה לא יתאימו גוונים רבים. אני אכן אקח את דברייך לצומת ליבי. השאלה האם כדאי כן לבצע את הסלון (בחלל הגדול) בצבאי חול או להשאירו לבן (נותן יותר תחושת אור). מדובר בבית פרטי. אם חלונות גדולים.

Kite Cat

New member
לפי דעתי-

תצבעו את הסלון בגוון חול בהיר או אפילו קרם ואת חדר השינה תצבעו בגוון כהה יותר של אפרסק (מזה של חדר הילדים).

למעלה