צליאק....כאבים ועזרה..

מאי005

New member
צליאק....כאבים ועזרה..

אובחנתי לפני קצת יותר משנה...פתאום לפני שבועיים התחילו לי כאבי בטן חזקים...שילשולים..., אני מאוד!!! מקפידה על גלוטן... רופאת המשפחה נתה לי כדורי גסטרו...הם עזרו...ובימים האחרונים..שוב הכל החל.. מה אתם חושבים שעליי לעשות?? האם שוב ללכת לגסטרו?? האם שוב צריך לעבור את כל הבדיקות מחדש...ביופסיה...צילומים...c.t...שתיית החומר הלבן הנוראי???(ברום?) האם כל שנה צריך לעבור את כל הבדיקות מחדש? בבקשה...עזרה...אני מאוד סובלת...לא מסוגלת לאכול... רופאת המשפחה נתנה לי... 3 סוגי כדורים: 1. גסטרו-כדורים שמאוד עוזרים לי,ומיועדים לדלקת בקיבה...אבל אני מעלה את הכמויות במהירות...וזה מדאיג.. 2.קולוטאל-זה עשה לי מ א ו ד רע!!!!! והפסקתי איתו מייד... 3.אנציפלד-לקחתי ביומיים האחרונים,והיתה החמרה...כאבי בטן חזקים מאוד+שילשולים,ניסיתי לקרוא את המרכיבים של התרופה ....יכול להיות שהרופאה שלי טעתה ונתה לי משהו עם גלוטן???-כתוב -starch-כחומר לא פעיל -למה הכוונה? שאלה נוספת-האם אתם עושים אחת לשנה את כל הבדיקות המקיפות לצליאק...ביופסיה...סי.טי...ראדיו אקטיביות...באריום?? סליחה על האורך,ותודה על התשובה...אני ממש סובלת ואובדת עיצות תודה וסליחה על האורך....

קחי בחשבון

שכאלה כאבים גם יכולים להיגרם מוירוס ולא רק מגלוטן. לקחת כדור שמונע שלשולים בלי לבדוק את המקור זה קצת מטופש לדעתי, בעיקר כשאת מעידה שהם לא עוברים. STARCH זה עמילן ולעיתים (קרובות) מופק מחיטה. אם לא מצוין המקור, ייתכן שזה עמילן חיטה והוא אפילו מחמיר את מצבך. כדאי שתבדקי עם הרופא האם זה לא נגרם מוירוס והאם יש אפשרויות נוספות, ותצמצמי את התפריט לדברים שבטוחים בוודאות.

למעלה